2-ге БОРИСПІЛЬСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Діти с. Проців прославляли новонародженного ХристаДева днесь Пресущественного рождает, И земля вертеп Неприступному приносит; Ангели с пастырьми славословят, Волсви же со звездою путешествуют;  Отроча младо - Превечный Бог.

Саме такими словами зустрічає Православна Церква прихожан в день величного Свята, Різдва Христового. Свята яке нікого не залишить байдужим, яке зайде в кожну православну родину з радісною звісткою про народження Ісуса Христа, Спасителя всього світу.

Не оминули святкування цього cвята і прихожани села Проців у Другому Бориспільському благочинні.

В цей день, радісними різдвяними піснеспівами був наповнений весь храм на честь святого Архістратига Михаїла с. Проців. Але ще більше втіхи принесли учні недільної школи які також прилучились до святкування цього величного Свята та привітали прихожан храму та настоятеля архімандрита Феогноста (Юраш) різдвяними колядками, віршами та добрими словами привітань.

В свою чергу і настоятель весь храму на честь святого Архістратига Михаїла с.Проців архімандрит Феогност (Юраш) подякував їм за колядки та в знак вдячності подарував їм різдвяні ласощі.