Діти Недільної школи с. Зазим'є молилися на "дитячій" літургії в головному соборі УПЦ

Діти Недільної школи с. Зазим'є молилися на Ніде так не зрозумієш єдність людей в передстоянні перед Богом, як на службі в храмі. Люди прагнуть до Бога, і не важливо, хто ти – усі йдуть в одному напрямі. Бог єдиний і усі ми єдині в дорозі до Нього. 21 грудня в Свято - Андріє-Володимирському храмі Кафедрального собору Української Православної Церкви відбулась 3-тя «дитяча» Божественна Літургія. У богослужінні брали участь самі діти. Вони співали на клиросі і допомагали по храму.

Очолив літургію Митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишнєвський Олександр. Йому співсужили голова Парафіяльної ради Кафедрального собору єпископ Бородянский Варсонофій, благочинний храму отець Павло Білий та клірики столичних храмів. За літургією молилися і причащалися діти Недільної школи с. Зазим'є Броварського району.

Богослужіння на кліросі супроводжував уже в друге дитячий хор столичного храму на честь святих Косьми та Даміана.

Літургії за участю дітей – один із способів, у виховання любові до Бога та Церкви. Зокрема на богослужінні діти мають нагоду послухати проповідь, звернену саме до них, висловити свої молитви і прохання, з якими приходять до храму, а також брати участь у літургійному співі та служінню в храмі

По закінченню служби усі дітки отримали у подарунок смачні ласощі.

Отже, по промислу Божому традиційно щомісяця в Кафедральному соборі проходитимуть "дитячі" літургії. Наступна соборна молитва дітей відбудеться 18 січня 2014 року співатиме дитячий хор Спасо - Преображенського кафедрального собору - міста Вінниці.

Діти Недільної школи с. Зазим'є молилися на Діти Недільної школи с. Зазим'є молилися на Діти Недільної школи с. Зазим'є молилися на

Діти Недільної школи с. Зазим'є молилися на

Діти Недільної школи с. Зазим'є молилися на