Священики другого Бориспільського благочиння відвідали нуждених людей та дитбудинок сімейного типу19 грудня, в день пам’яті святителя Миколая, архієпископа Мирлікійського, з благословення правлячого архієрея Бориспільської єпархії митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, духовенство Другого Бориспільського благочиння відвідало та привітало зі святом пацієнтів стаціонарного відділення постійного та тимчасового проживання інвалідів та одиноких не працездатних громадян, що знаходиться у  с. Ревне Бориспільського р-ну.

Під час зустрічі священники  прот. Доримидонт Ірімеску та прот. Василій Бринзей роздали подарунки та привітали всіх із великим святом. У свою чергу завідувач відділенням Сущенко О.В. подякувала про постійну турботу про нужденних, яка іде від духовенства благочиння.

Також в цей день священники завітали з подарунками до дитячого будинку сімейного типу, який знаходиться у тому ж селі. Сімейство Зубчуків опікуються у 11-ма вихованцями. У своєму вітальному слові настоятель храму на честь Успіння Божої Матері в с. Ревне прот. Доримидонт Ірімеску подякував опікунам за їх великий подвиг і побажав Божої допомоги у цій святій справі.

Традиційно, починаючи з цього дня, на всіх парафіях Другого Бориспільського благочиння розпочинаються благодійні Різдвяні акції, під час яких духовенство та миряни діляться Різдвяною радістю в першу чергу з тими, хто не має родин або знаходиться у місцях позбавлення волі.

Священики другого Бориспільського благочиння відвідали нуждених людей та дитбудинок сімейного типу Священики другого Бориспільського благочиння відвідали нуждених людей та дитбудинок сімейного типу

March 2024