Священик села Гоголів відмітив 25-річчя пастирського служіння в парафії

Священик села Гоголів відмітив 25-річчя пастирського служіння в парафії7 грудня, в день пам’яті св.вмч. Катерини, благочинний другого Броварського округу протоієрей Іоанн Мисів очолив Божественну Літургію та привітав настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Гоголів протоієрея Сергія Денисенка з 25-річчям пастирського служіння на парафії.

Отцю Іоанну співслужили благочинний першого Броварського округу протоієрей Олександр Левчук, благочинний другого Бориспільського округу архімандрит Феогност (Юраш) та духовенство благочиння.

По завершенні Божественної Літургії було відслужено подячний молебень, після чого отець Іоанн подякував ювіляру за ревносне пастирське служіння, побажав кріпості душевних і тілесних сил, опіки Божої Матері та довгих років служіння на благо Церкви Православної і народу Божого.

Священик села Гоголів відмітив 25-річчя пастирського служіння в парафії

Священик села Гоголів відмітив 25-річчя пастирського служіння в парафії Священик села Гоголів відмітив 25-річчя пастирського служіння в парафії