Парафія села Пристроми відсвяткувала храмове свято на честь Архістратига Божого Михаїла21 листопада 2013 року благочинний Першого Переяслав-Хмельницького благочинія архімандрит Ніл (Семенець) звершив Божественну Літургію в храмі Святого Архістратига Михаїла в селі Пристроми Переяслав-Хмельницького району. Архімандриту Нілу співслужили настоятель храму прот. Анатолій Чолан та настоятель Параскевинської церкви села Вовчків прот. Володимир Нанівський.

Після Божественної Літургії були звершені молебен та хресний хід, віруючі отримали в благословіння іконки Святого Апостола Андрія Первозванного освячені на Його Хресті, під час перебування Святого Хреста в м.Києві.

Парафія села Пристроми відсвяткувала храмове свято на честь Архістратига Божого Михаїла Парафія села Пристроми відсвяткувала храмове свято на честь Архістратига Божого Михаїла