У Мокреці духовенство Броварського району звершило відспівування загиблого захисника України

У Мокреці духовенство Броварського району звершило відспівування загиблого захисника України27 червня 2022 року священники Броварського району провели в останню путь та відслужили чин похорону над загиблим воїном Дмитром Бакоцьким.

Він народився і виріс в селі Мокрець Броварського району. Місцеві мешканці та однокласники загиблого розповідають, що хлопець ріс як звичайна дитина, завжди допомагав матері, яка працювала фельдшером, по господарству, доки вона була на роботі. Мав старшу сестру, яка на превеликий жаль рік тому разом зі своєю новонародженою донечкою померла від коронавірусу. 

Ще з минулого року Дмитро став волонтером, допомагаючи Збройним Силам України на Сході. А коли російська федерація вторглася на територію України, він вступив до лав ЗСУ і служив там помічником гранатометника. Загинув чоловік на Луганщині під час важких бойових дій, зупиняючи агресора, не доживши місяць до свого 36-річчя. До останнього подиху Дмитро боронив свою Батьківщину. Виконуючи обов'язок військовозобов’язаного, як істинний християнин «життя своє поклав заради друзів свої». Поховали героя на місцевому кладовищі села Мокрець. 

 Вічна пам'ять і царство небесне Герою!

У Мокреці духовенство Броварського району звершило відспівування загиблого захисника УкраїниУ Мокреці духовенство Броварського району звершило відспівування загиблого захисника УкраїниУ Мокреці духовенство Броварського району звершило відспівування загиблого захисника УкраїниУ Мокреці духовенство Броварського району звершило відспівування загиблого захисника України