ПАСІЧНА. Відбулось відкриття нового навчального року у недільній школі «Стежина до Бога»

ПАСІЧНА. Відбулось відкриття нового навчального року у недільній школі «Стежина до Бога»12 вересня 2021 року відбулось відкриття нового навчального року у недільній школі «Стежина до Бога», при Свято-Троїцькому храмі с. Пасічна Баришівського благочиння. 

Парафіянами храму разом з представниками благодійного фонду «Зайкин дом» було організоване веселе свято та частування, для бажаючих навчатись у недільній школі. Цього року на навчання у школу було зарахована близько 25 дітей різного віку. 

 

ПАСІЧНА. Відбулось відкриття нового навчального року у недільній школі «Стежина до Бога»ПАСІЧНА. Відбулось відкриття нового навчального року у недільній школі «Стежина до Бога»ПАСІЧНА. Відбулось відкриття нового навчального року у недільній школі «Стежина до Бога»ПАСІЧНА. Відбулось відкриття нового навчального року у недільній школі «Стежина до Бога»ПАСІЧНА. Відбулось відкриття нового навчального року у недільній школі «Стежина до Бога»ПАСІЧНА. Відбулось відкриття нового навчального року у недільній школі «Стежина до Бога»ПАСІЧНА. Відбулось відкриття нового навчального року у недільній школі «Стежина до Бога»ПАСІЧНА. Відбулось відкриття нового навчального року у недільній школі «Стежина до Бога»ПАСІЧНА. Відбулось відкриття нового навчального року у недільній школі «Стежина до Бога»