КОМЕНТАР. Парафія Успіння Богородиці села Погреби ніяких рішень щодо переходу в ПЦУ не приймала

КОМЕНТАР. Парафія Успіння Богородиці села Погреби ніяких рішень щодо переходу в ПЦУ не приймала2 лютого 2019 року, в селі Погреби Броварського району Київської області в залі засідань сільської ради близько сотні жителів села зібралися, щоб змінити юрисдикцію релігійної громади Успіння Пресвятої Богородиці села Погреби.

Назвавши себе «православною громадою храму», учасники засідання «одноголосно» проголосували за перехід православного храму в Погребах в невизнану православним світом ПЦУ.

Водночас релігійна громада Успіння Пресвятої Богородиці разом із священнослужителями Броварського району, які приїхали підтримати общину, молилася біля храму про примноження любові, бажаючи захистити його від приїжджих радикалів. З метою завадити молитві вірних радикали вигукували традиційні антицерковні гасла.

За офіційними даними, в Погребах проживає більше 2 тисяч осіб. У селі існує декілька протестантських і інших релігійних громад. Серед прибічників "переходу" помічено велику кількість послідовників неправославних віросповідань і відкритих атеїстів. Разом із тим, регулярно до православного храму ходить невелика кількість жителів.

Релігійна громада Успіння Пресвятої Богородиці села Погреби Броварського району повідомляє, що ніяких рішень щодо переходу в ПЦУ не приймала і залишається вірною Українській Православній Церкві і її Предстоятелю - Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію.