Віруючі Березані вклонилися святиням Житомирщини.

Віруючі Березані вклонилися святиням Житомирщини. 17 червня 2024 настоятель Свято-Успенського храму міста ієрей Андрій Борбіч разом із парафіянами відвідали святині Житомирщини в урочищі Кип'яче.

Спершу паломники приїхали в чоловічий монастир Казанської ікони Божої Матері.

Помолившись біля святинь, окунулися в цілющому джерелі, яке б'є із землі з 1911року і славиться багатьма чудесами.

Наступною святинею був жіночий монастир на честь Афонської ікони Божої Матері ("Жіночий Афон").

Церква обителі, яка є відтворенням одного з Афонських храмів, стоїть на 12 каменях, привезених зі Святої гори Афон.

Сестрами була проведена екскурсія, віруючі вклонились численним шанованим святиням обителі та окунулись в святому джерелі святих Кипріана та Устинії.

Неподалік від цих двох монастирів, в глибинах соснового лісу, знаходиться скит на честь Преподобного Силуана Афонського, де також паломники мали змогу помолитись та окунутись в чудотворному джерелі.

Завершилося паломництво подячною молитвою.

Віруючі Березані вклонилися святиням Житомирщини. Віруючі Березані вклонилися святиням Житомирщини. Віруючі Березані вклонилися святиням Житомирщини. Віруючі Березані вклонилися святиням Житомирщини.