БЕРЕЗАНЬ. Архангело-Михайлівська парафія відзначила 25-тиліття освячення храму.

БЕРЕЗАНЬ. Архангело-Михайлівська парафія відзначила 25-тиліття освячення храму.19 вересня 2023 року в день пам'яті Чуда архістратига Божого Михаїла в Хонах з благословення правлячого Бориспільською єпархією Високопреосвященнішого митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, Божественну Літургію в Архангело-Михайлівському храмі міста Березані звершив секретар єпархії Високореосвященніший Діонісій, архієпископ Переяслав-Хмельницький.

 

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко), благочинний Яготинського округу протоієрей Роман Богодєєв, настоятель храму протоієрей Сергій Таран, духовенство Березанського благочиння та гості у священному сані.  

За богослужінням була піднесена молитва за перемогу та мир в Україні, за українське військо, за волонтерів та вимушених переселенців.  

Також помолилися за упокій будівничого храму протоієрея Петра Красножона (+ 2017).

Після запричасного віршу проповідь виголосив настоятель Свято-Покровського храму села Борщів ієрей Борис Коляда.

Після Літургії духовенство звершило хресний хід довкола храму, під час якого окропило віруючих святою водою.  

По завершенні богослужіння із архіпастирським словом до духовенства і парафіян звернувся Високопреосвященніший архієпископ Діонісій.

Настоятель храму протоієрей Сергій подякував владиці та духовенству за єднання у спільній Євхаристії.  

В кінці Його Високопреосвященство з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія нагородив парафіян церковними нагородами.

На завершення було проспіване многоліття духовенству, настоятелю та парафіянам, Богом береженій Україні, владі та війську.

БЕРЕЗАНЬ. Архангело-Михайлівська парафія відзначила 25-тиліття освячення храму.БЕРЕЗАНЬ. Архангело-Михайлівська парафія відзначила 25-тиліття освячення храму.БЕРЕЗАНЬ. Архангело-Михайлівська парафія відзначила 25-тиліття освячення храму.БЕРЕЗАНЬ. Архангело-Михайлівська парафія відзначила 25-тиліття освячення храму.БЕРЕЗАНЬ. Архангело-Михайлівська парафія відзначила 25-тиліття освячення храму.БЕРЕЗАНЬ. Архангело-Михайлівська парафія відзначила 25-тиліття освячення храму.