ПАСІЧНА. Свято-Троїцька парафія провела традиційну масляну з веселими іграми та смаколиками (додано відео)7 березня 2021 року в Неділю М’ясопусну, на території Свято-Троїцького храму с. Пасічна Боришівського благочиння, парафіянами та настоятелем храму відбулися заговини на Великий Піст. Традиційна масляна з веселими іграми та смаколиками була проведена для учнів недільної школи «Стежина до Бога». Цікаві завдання з подарунками, веселі аніматори та хороший настрій, все це було організовано в останні дні перед Святою Чотиридесятницею.

ПАСІЧНА. Свято-Троїцька парафія провела традиційну масляну з веселими іграми та смаколиками (додано відео)ПАСІЧНА. Свято-Троїцька парафія провела традиційну масляну з веселими іграми та смаколиками (додано відео)ПАСІЧНА. Свято-Троїцька парафія провела традиційну масляну з веселими іграми та смаколиками (додано відео)ПАСІЧНА. Свято-Троїцька парафія провела традиційну масляну з веселими іграми та смаколиками (додано відео)ПАСІЧНА. Свято-Троїцька парафія провела традиційну масляну з веселими іграми та смаколиками (додано відео)ПАСІЧНА. Свято-Троїцька парафія провела традиційну масляну з веселими іграми та смаколиками (додано відео)

April 2021