Відбулися чергові збори духовенства Березанського благочиння

Відбулися чергові збори духовенства Березанського благочиння25 лютого 2021 року в день пам’яті Іверської ікони Божої Матері в Олександро-Невському храмі села Ярешки була звершена соборна Божественна Літургія. Богослужіння очолив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні настоятеля ієрея Ігоря Стокаліча та духовенства благочиння.

Після читання Євангельського уривку проповідь виголосив настоятель Свято-Миколаївського храму села Бзів ієрей Василій Кость. Священик розповів про історію чудотворного образу. За богослужінням була піднесена молитва про припинення пандемії коронавірусу та за лікарів. В кінці Літургії до присутніх зі словом проповіді звернувся отець Назарій. Благочинний на основі чудес і заступництв Пресвятої Богородиці в історії Церкви закликав до наслідування чеснот Пречистої.
Після богослужіння відбулися чергові збори духовенства Березанського благочиння. На початку зібрання отець-благочинний привітав ієрея Василія Костя із 20-ти літтям пресвітерської хіротонії, котре виповнилося цього дня. У ході зборів духовенство розглянуло поточні питання та затвердило графік Великопісних богослужінь на парафіях благочиння.

March 2024