КНЯЖИЧІ. Єпископ Згурівський Амвросій очолив читання першої частини покаянного канону в Спасо-Преображенському монастирі2 березня 2020 року, в понеділок першої седмиці Великого посту в Спасо-Преображенському монастирі Велике повечір’я із читанням першої частини покаянного канону преподобного Андрія Критського, очолив вікарій Бориспільської єпархії єпископ Згурівський Амвросій в Спасо-Преображенському соборі монастиря.

Його Преосвященству співслужили: благочинний монастиря архімандрит Іларіон (Кострець), духовенство та братія святої обителі.

Після завершення читання Великого канону владика Амвросій звернувся до пастви зі словом проповіді та привітав усіх з початком Великої Чотиридесятниці, побажав Божої допомоги та кріпості на поприщі Великого Посту.

По закінченні богослужіння єпископ Амвросій відвідав в келії намісника Спасо-Преображенського монастиря архімандрита Софронія (Шинкаренко) та надав йому архієрейське благословення на початок Великого посту.

КНЯЖИЧІ. Єпископ Згурівський Амвросій очолив читання першої частини покаянного канону в Спасо-Преображенському монастиріКНЯЖИЧІ. Єпископ Згурівський Амвросій очолив читання першої частини покаянного канону в Спасо-Преображенському монастирі

July 2020