Відбулися збори священників Першого Вишгородського благочиння

Відбулися збори священників Першого Вишгородського благочиння28 січня 2020 року по благословенню Високопреосвященнішого Антонія митрополита Бориспільського і Броварського, у Першому Вишгородському благочинні відбулися збори священників.

Збори очолив благочинний Першого Вишгородського благочиння протоієрей Димитрій Денисенко. Благочинний почав з доповіді, у якій розповів про роботу священників на приходах. Зокрема отець Димитрій зауважив: «Для того щоб гарно функціонувала парафія, кожен настоятель повинен обов’язково займатись своїм приходом. Людей на вечірні служби ходить мало, але настоятель повинен розповідати парафіянам про те, яку має благодать всенічна служба і що без всенічної неможна причащатися. Тоді люди будуть не відразу, але мало помалу приєднуватись до всенічної служби й, таким чином, розвивати своє духовне життя. І саме головне те, що наші свята — Різдво Христове і Богоявлення, як раз розповідають нам з вами про це.

Перше — Богоявлення, де Господь не просто явився для людини, а явився для того щоб розвивати її духовне життя і повернути людину до раю. Ось чому Богоявлення святої Трійці й Різдво ми святкуємо.

Ми з вами повинні не забувати, що від священника багато залежить, як буде розвиватися парафію. Потрібна соціальна допомога, а це не тільки матеріальні блага, але і духовні. Це допомога тим, хто знаходиться у смутку, депресії, викликані життєвими обставинами, смертю родичів, через відсутність роботи, якихось матеріальних благ.

Дійсно, сьогодні багато людей засмучені, і дійсно треба звертати увагу не це, бо через те, як священник відноситься до людей і вони будуть так відноситись до нього.

Ще мені також хочеться звернути увагу на недільні школи. Ви вже знаєте, що керуючий нашою єпархією владика Антоній зробив зауваження на річному зібранні єпархії. Він сказав, що ми повинні займатися недільними школами й повинні знати, що це також входить в наш обов’язок. щоб молодь займалась не тільки айфонами та гаджетами, а знала про те що, Христос її чекає. І тоді, коли буде скорбота, вже знали що треба робити. Також митрополит Антоній нагадував, наскільки важливо проводити роботу з молоддю:"Тепер священник, церковні люди повинні мати на увазі, що особливу увагу слід приділяти саме молоді. Це не просто сьогодення нашої Церкви, це і майбутнє нашої Церкви".

У ході засідання благочинний попросив священників розповісти про свою парафію, про те, як пройшли свята - Різдво, Новий рік, Богоявлення. Також отець Димитрій попросив, щоб священники не забували про пам'ятні дати на парафіях, наприклад ювілейні дати (парафії Бориса і Гліба у 2020 буде 1005 років).

Наостанок, отець Димитрій подякував духовенству за парафіяльні труди протягом 2019 року та побажав наснаги у 2020 році.

Відбулися збори священників Першого Вишгородського благочинняВідбулися збори священників Першого Вишгородського благочинняВідбулися збори священників Першого Вишгородського благочинняВідбулися збори священників Першого Вишгородського благочинняВідбулися збори священників Першого Вишгородського благочинняВідбулися збори священників Першого Вишгородського благочинняВідбулися збори священників Першого Вишгородського благочинняВідбулися збори священників Першого Вишгородського благочинняВідбулися збори священників Першого Вишгородського благочиння 

September 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Останні новини