ПЛОСКЕ. В новорічну ніч відслужено Божественну літургію

ПЛОСКЕ. В новорічну ніч відслужено Божественну літургіюВ новорічну ніч 1 січня 2020 року в селі Плоске Броварського району була відслужена святкова Божественна літургія, яку очолив настоятель Свято-Покровського храму протоієрей Миколай Сидорчук. 

Під час Богослужіння була піднесена молитва за мир в Україні.Більшість віруючих сподобились прийняти таїн Христових. Після літургії був відслужений акафіст з молебнем муч.Воніфатію.

Після богослужіння отець Миколай щиро подякував усім,хто прийшов розділити радість молитовного спілкування та привітав із святом мученика Воніфатія та цивільним Новим роком.

У своєму привітанні настоятель зазначив: "Цей день - це чудова нагода для нас подякувати Всемилостивому Богу за Його ласки та щедроти і взяти благословення на наступний рік. Нехай Господь допоможе Вам у всіх добрих справах та починаннях, нехай зміцнить вашу віру."

Після спільного фото усіх чекала святкова трапеза.

ПЛОСКЕ. В новорічну ніч відслужено Божественну літургіюПЛОСКЕ. В новорічну ніч відслужено Божественну літургіюПЛОСКЕ. В новорічну ніч відслужено Божественну літургіюПЛОСКЕ. В новорічну ніч відслужено Божественну літургіюПЛОСКЕ. В новорічну ніч відслужено Божественну літургіюПЛОСКЕ. В новорічну ніч відслужено Божественну літургіюПЛОСКЕ. В новорічну ніч відслужено Божественну літургіюПЛОСКЕ. В новорічну ніч відслужено Божественну літургіюПЛОСКЕ. В новорічну ніч відслужено Божественну літургіюПЛОСКЕ. В новорічну ніч відслужено Божественну літургіюПЛОСКЕ. В новорічну ніч відслужено Божественну літургіюПЛОСКЕ. В новорічну ніч відслужено Божественну літургію

February 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Останні новини