Відбулася зустріч духовенства Першого Вишгородського благочиння з керівником єпархіального відділу релігійної освіти та катехизації18 жовтня 2019 року  по благословенню Високопреосвященнішого Антонія митрополита Бориспільського та Броварського, керуючого Бориспільською єпархією в храмі святих Бориса та Гліба  м. Вишгород відбулася зустріч духовенства Першого Вишгородського благочиння з керівником єпархіального відділу релігійної освіти та катехизації священиком Павлом Рафальським.

Отець Павло познайомив священиків з ситуацією яка склалася з недільними школами Бориспільської єпархії, а також представив їм важливі документи: Положення про недільні школи Української Православної Церкви, а також Стандарт навчально-виховної діяльності, який реалізується в недільних школах для дітей  Української Православної Церкви.