БОРИСПІЛЬ. Розпочав роботу перший православний дитячий табір «Херувим»

БОРИСПІЛЬ. Розпочав роботу перший православний дитячий табір «Херувим»16 липня 2018 р. за участі парафії Нерукотворного образу та парафії Св. пророка Іллі, що в м. Бориспіль,  розпочав свою роботу дитячий православний табір «Херувим». Табір для дітей парафіян віком від 6 до 12 років організований вперше. У програмі передбачені заняття Закону Божого, заглиблене пізнання молитви, спів, а також цікаві спортивні, розвиваючі та інтелектуальні ігри, активний відпочинок та перегляд мультфільмів православного спрямування.

Перед відкриттям настоятель храму Нерукотворно образу прот. Ігор Степанюк та клірик Свято-Іллінського храму ієрей Тарасій Степанюк звершили молебень на початок доброї справи. Отець Ігор звернувся до діток з пастирськими настановами.

Після завершення молитви організатори Олена Степанюк та отець Тарасій провели жеребкування для розподілу команд. Діти відразу обрали капітанів, придумали назви та девізи команд.

День завершився молитвою та обговоренням про від’їзд до бази відпочинку. Попереду активний відпочинок.