Відбулося зібрання духовенства Березанського благочиння

Відбулося зібрання духовенства Березанського благочиння2 лютого в п'ятниця, коли Церква вшановує пам'ять преподобного Євфимія Великого, у храмі на честь Різдва Божої Матері  села Волошинівка була звершена святкова Божественна Літургія. Богослужіння очолив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні духівника благочиння, протоієрея Анатолія Левицького, настоятеля храму, ієромонаха Миколая (Сидоренка) та духовенства благочиння. Також священикам співслужив насельник Києво-Печерської лаври, ієродиякон Нікіта (Качановський).

Після читання Євангелія проповідь виголосив настоятель Іриненського храму с. Пилипче протоієрей Миколай Борисюк. Священик розповів про життєвий подвиг преподобного та побажав вірянам, щоб у їхньому житті Христа було більше ніж всього. Після сугубої єктенії була піднесена молитва за мир у нашій Вітчизні.

Після Літургії до присутніх звернувся отець Назарій, котрий закликав, не зважаючи на непрості часи, залишатися вірними православ’ю, його канонічності, свято зберігати дідівську віру, берегти моральні орієнтири та охороняти істину, як це робив святий Євфимій Великий.

Після богослужіння відбулися чергові та перші у 2018 році збори духовенства Березанського благочиння. На початку отець-благочинний привітав духовенство з минулими новорічними та Різдвяними святами, після чого окреслив план діяльності протягом року. Був узгоджений графік служіння соборних Передосвячених Літургій на парафіях та звершення сповіді під час Великого посту. Також був обговорений ряд поточних питань відносно документації та організації парафіяльного життя, зокрема було розглянуте рішення Архієрейського собору стосовно звершення таїнства єлеосвячення в храмі на дому для хворих.

Наостанок, отець-благочинний побажав побільше духовних звершень на парафіях під час Великого посту.​

November 2018