ЖОРАВКА. Освячено хрест на купол храму

ЖОРАВКА. Освячено хрест на купол храму4 листопада на торжество Казанської ікони Божої Матері в селі Жоравка Вишгородського району протоієреєм Георгієм Бойко звершено чин освячення  хреста на купол новозбудованого Свято-Успенського храму.  Після освячення відбулося підняття купола разом з хрестом на будівлю церкви.

За богослужінням також молилася велика кількість парафіян, благодійників і жертводавців, для яких цей історичний день з підняття куполу й освячення хреста – став довгоочікуваною подією та великим святом.

У своєму слові священик  також привітав присутніх із знаменною подією освячення хреста та подякував усім жертводавцям, які потрудилися на славу Божу, допомагаючи зводити цей храм,  звернувся  до парафіян і пояснив значення Животворчого Хреста Господнього для людського спасіння.

ЖОРАВКА. Освячено хрест на купол храму