ВИШГОРОД. День відкритих дверей у Воскресній школі при храмі святих Бориса і Гліба10 Вересня 2017 року по благословенню Високопреосвященішого Антонія митрополита Бориспільського та Броварського в недільній школі храму святих Бориса і Гліба міста Вишгород відбувся День відкритих дверей.

День відкритих дверей педагоги недільної школи вирішили почати з цікавої пізнавальної гри - подорожі «Дорога добра». Майбутні учні здійснили уявну подорож в країну небесну, щоб краще уявити і усвідомити свій майбутній духовний шлях.

В погожий вересневий день гра проходила на свіжому повітрі - на території храму. Три команди дітей змагалися в знаннях православної культури: на тематичних станціях їм були запропоновані старшими учнями  та викладачами школи питання про Святе Писання, свята Православної Церкви, устрою храму. За час нетривалої гри, дітки познайомилися з основними поняттями духовного виховання: вірою, прощенням, любов'ю, милосердям, гріхом і покаянням. Життєвий шлях цих діточок сподіваємось буде сповнений любові, добра і жертовності, оскільки це буде дорога в напрямку Храму. Адже, як говорилося в одному відомому фільмі: «Навіщо потрібна дорога, якщо вона не веде до Храму?».

Дружно працюючи в командах, весело пересуваючись від станції до станції, всі учасники подорожі дісталися до фінішу, де підбили підсумки гри. Гідною прикрасою і завершенням нашого торжества став майстерно прикрашений смачний торт та інші ласощі приготовлені батьками недільної  школи. Кожному дісталося по шматочку, і приємно було дивитися на задоволені, щасливі обличчя дітей і дорослих.

Основною метою недільної школи є не тільки релігійне і духовно-моральне просвітництво, а й відродження традицій національної культури в дусі православ'я. Недільна школа покликана стати для кожної дитини живим прикладом виконання заповіді Христової: "По тому пізнають усі, що ви мої учні, якщо будете мати любов між собою". Звичайно, необхідність недільної школи викликана не просто бажанням бути поруч з дітьми, а необхідністю викладати ті предмети, які стануть основою їх майбутнього щасливого життя.
Якщо Недільна школа стане згуртованою дитячої громадою - комфортним простором спілкування з православними однолітками і дорослими то допоможе дитині знайти собі справу до душі, яка дасть йому можливість розкритися з кращого боку, так само Недільна школа покликана підтримати дитину в підлітковому віці, допомогти йому у вирішенні складних проблем. І тому наш навчальний рік знаменно почався з веселого і доброго свята для дітей та всіх бажаючих.

І всім було зрозуміло, що в стінах нашої недільної школи панує атмосфера любові, дружби, атмосфера взаєморозуміння і єдності. Недільна школа - це не тільки заняття по неділях, це школа воскресіння, перетворення дитячих душ. І це головне, що нас і дітей, і педагогів тут об'єднує. Взагалі, свято вдалося на славу. І нехай сьогодні не було занять, але діти отримали свої перші уроки любові і дружби. Будемо сподіватися, що та тепла, добра атмосфера, в якій відбулося свято, назавжди залишиться в стінах нашої недільної школи.

КОМЕНТАРІ:

November 2017