ВИШГОРОД. Велика Агіасма в соціальному будинку для літніх людей

ВИШГОРОД. Велика Агіасма в соціальному будинку для літніх людей21 січня 2017 року, по благословінню Високопреосвященішого Антонія митрополита Бориспільського і Броварського, настоятель Борисоглібського храму протоієрей Димитрій Денисенко спільно з викладачами, учнями та батьками Недільної школи відвідав відділення стаціонарного соціального обслуговування громадян похилого віку та інвалідів в пгт, Димер.

Отець Димитрій тепло привітав своїх літніх земляків і співробітників соціального закладу з минулим святом Різдва Христового і зі святом Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

 А також звернувся до присутніх з пастирським словом про сенс свята Богоявлення, побажав усім Божої допомоги, здоров'я душевного і тілесного і допомоги Божої в богоугодній справі служіння ближньому.

 Батюшка окропив всіх водохресною водою під спів дитячим хором тропаря Хрещення. Всі бажаючі змогли набрати собі Хрещенської водички. Лежачих та тяжкохворих батюшка відвідав в палатах, привітав зі святом Водохрещі і окропив їх, і приміщення, Хрещенській водою. Також всім присутнім батюшка з учнями недільної школи роздав продуктові набори.

Жителі і співробітники соціального закладу благоговійно молилися і по-дитячому раділи кропленню святою водою. Люди похилого віку, з різних причин залишені дітьми без синівської опіки, радо приймали гостей і дякували за увагу.

Сподіваємося, що благодать Божа і свята водохресна вода, рознесена ними по своїх кімнатах, буде радувати і втішати наших підопічних протягом всього року.

КОМЕНТАРІ:

November 2017
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Останні новини