БЕРЕЗАНЬ-БАРИШІВКА. Всеукраїнська хресна хода через міста і села прямує до столиці (+відео)Вже кілька днів Всеукраїнська хресна хода миру любові та молитви за Україну прямує через міста і села Київської області до столиці нашої Батьківщини міста Києва. 24 липня 2016 року, в Березанському Благовіщенському храмі після Божественної літургії і молебня за Україну, численні паломники пройшли хресною ходою в районний центр Баришівку.

Баришівчани та мешканці навколишніх сіл, разом зі своїми священиками, зустріли їх на правому березі річки Трубіж і об'єднавшись в один великий хресний хід вирушили в центр містечка. Хресний хід зупинився на молитву біля меморіалу солдатам Другої світової війни, воїнам-інтернаціоналістам, та Героям Небесної сотні і полеглим захисникам України. Потім віряни рушили до головного Баришівського Благовіщенського храму. На площі перед церквою був звершений молебень за Україну. Після молебню хресний хід, вулицями Баришівки, вирушив до села Пасічна, де для хрестоходців приготували обід.

Перепочивши, прочани рушили до села Лебедин Бориспільського району. Загалом цього дня паломники з молитвою пройшли близько 27 кілометрів.