ПЕРЕЯСЛАВ-ХМ. Відбулося зібрання духовенства Першого Переяслав-Хмельницького благочинняЗ благословення Його Високопреосвященства  Високопреосвященнійшого Антонія митрополита Бориспільського і Броварського  22 вересня. 2014 року в  Свято-Троїцькому храмі м. Переяслав-Хмельницький відбулися збори духовенства  Першого Переяслав-Хмельницького благочиння, присвячені сучасному стану православних приходів Першого Переяслав-Хмельницького благочиння Бориспільської єпархії.

Збори розпочалися молебнем в Свято-Троїцькому храмі м. Переяслав-Хмельницький. На зібранні духовенства благочиння розглядалися питання внутрішнього життя парафій, зокрема зміст та тематику проповідей. Були розглянуті і інші  нагальні питання, котрі виникають на даний час, в зв’язку зі складною ситуацією в житті України.

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМ. Відбулося зібрання духовенства Першого Переяслав-Хмельницького благочинняПЕРЕЯСЛАВ-ХМ. Відбулося зібрання духовенства Першого Переяслав-Хмельницького благочинняПЕРЕЯСЛАВ-ХМ. Відбулося зібрання духовенства Першого Переяслав-Хмельницького благочинняПЕРЕЯСЛАВ-ХМ. Відбулося зібрання духовенства Першого Переяслав-Хмельницького благочинняПЕРЕЯСЛАВ-ХМ. Відбулося зібрання духовенства Першого Переяслав-Хмельницького благочиння

February 2020