ВИШГОРОД. Відбулося зібрання духовенства першого Вишгородського благочиння

ВИШГОРОД. Відбулося зібрання духовенства першого Вишгородського благочиння18 вересня 2014 р. в парафії храму святих Бориса та Гліба м.Вишгорода престольне свято в день памяті вбивства благовірного князя Гліба. Божественну Літургію звершив настоятель храму прот.Димитрій Денисенко у співслужінні духовенства Першого Вишгородського благочиння.

Після Божественої Літургії з благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського відбулись збори духовенства Першого Вишгородського благочиння на тему «Православна церква в сучасній Україні».

Також благочинний Першого Вишгородського благочиння прот.Димитрій Денисенко підкреслив, що сьогодні важливою темою проповідей та духовних бесід є мир та любов. Обговорювалися літургічні питання та життєдіяльність парафій.

ВИШГОРОД. Відбулося зібрання духовенства першого Вишгородського благочинняВИШГОРОД. Відбулося зібрання духовенства першого Вишгородського благочинняВИШГОРОД. Відбулося зібрання духовенства першого Вишгородського благочинняВИШГОРОД. Відбулося зібрання духовенства першого Вишгородського благочиння

ВИШГОРОД. Відбулося зібрання духовенства першого Вишгородського благочиння

January 2020