Упокоївся клірик Бориспільської єпархії ієрей Євгеній Чайковський

Упокоївся клірик Бориспільської єпархії ієрей Євгеній Чайковський5  березня відійшов до Господа ієрей Євгеній Чайковський, клірик монастиря на честь ікони Божої Матері "Живоносне джерело" м. Бориспіль Бориспільської єпархії. Причиною смерті стала тяжка хвороба, з якою батюшка терпеливо боровся. Без годувальника залишилася матушка з маленьким сином.

Духовенство єпархії висловлює свої співчуття і молиться за упокій його душі. Вічна йому пам'ять!

Реквізити для допомоги матушці:

АТ «СБЕРБАНК РОССИИ»

К/Р 26252000559269, Чайковська Юлана Костянтинівна

т. 097 948 69 19,    095 593 53 35

Народився ієрей Євгеній Чайковський 4 грудня 1979 р. в м. Одесі, в сім’ї службовців. З 1986 по 1998 рр. – навчався в загальноосвітній школі та Вищому професійному училищі за професією столяра. В 2000 р. вперше відвідав Почаївську лавру де і проявив бажання залишитись для несення послуху. З 2001 р. - 2005 р. – Навчання в Почаївській духовній семінарії. В 2007 р. одружився та переїхав на постійне місце проживання до м. Бориспіль.

5 листопада 2009 р. Блаженнішим Володимиром, митрополитом Київським і всієї України у Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври рукоположений в сан диякона з місцем служіння в монастирі на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» м. Бориспіль.

16 грудня 2012 р. у Спасо-Преображенському соборі (Теремки-1) м. Києва Володимиром, митрополитом Київським і всієї України рукоположений в сан ієрея з місцем служіння в монастирі на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» м. Бориспіль.

29 квітня 2013 р. нагороджений правом носіння набедреника.

5 березня 2014 р. преставився.

Упокоївся клірик Бориспільської єпархії ієрей Євгеній Чайковський Упокоївся клірик Бориспільської єпархії ієрей Євгеній Чайковський Упокоївся клірик Бориспільської єпархії ієрей Євгеній Чайковський

Упокоївся клірик Бориспільської єпархії ієрей Євгеній Чайковський