2-ге ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Собор духовенства Бориспільської і Київської єпархій привітав благочинного з днем тезоімеництва5 лютого 2014 року собором духовенства Бориспільської та Київської єпархій відслужено Божественну літургію в Св. Покровському храмі с. Жовтневе Переяслав-Хмельницького району. Настоятель жовтневського храму, який несе послух благочинного Другого Переяслав-Хмельницького благочиння, протоієрей Генадій Спатарь святкував день пам’яті свого небесного покровителя – преподобного Генадія Костромського.

Після молебню, у привітанні імениннику архімандрит Ніл (Семенець), благочинний Першого Переяслав-Хмельницького благочиння, нагадав, що 7 років тому, саме в цей день був освячений величний храм, де всі зібрались сьогодні,  збудований трудами отця настоятеля. Він побажав о. Генадію від імені присутніх, духовенства та прихожан великих милостей Божих, доброго здоров’я і ревних трудів на ниві духовній на многая літа. Після уставних многоліть всім присутнім була запропонована святкова трапеза.

2-ге ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Собор духовенства Бориспільської і Київської єпархій привітав благочинного з днем тезоімеництва 2-ге ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Собор духовенства Бориспільської і Київської єпархій привітав благочинного з днем тезоімеництва

September 2020