ЯГОТИН. Церква і надалі буде молитись за мир, порозуміння, спокій та злагоду у нашій державі

ЯГОТИН. Церква і надалі буде молитись за мир, порозуміння, спокій та злагоду у нашій державі30 січня в малому залі Яготинської адміністрації відбувся круглий стіл за участі голови райдержадміністрації Володимира Семеняки, голови районної ради Івана Шулли, благочинного Яготинського району протоієрея Рустіка Романія, членів Громадської ради при райдержадміністрації, керівників установ та організацій, представників громадських організацій, політичних партій. Учасники "круглого столу" обговорили нинішню суспільно-політично ситуацію в державі, висловили свої думки з приводу шляхів виходу з політичної кризи.

У вступному слові голова району наголосив на тому, що найбільшою цінністю держави є людина, і сьогодні потрібно не лише чути, а й дослухатися до того, що говорить народ, докладати максимум зусиль аби забезпечити територіальну цінлісність та зберегти Україну. В таких ситуаціях всі сторони повині дотримуватися закону і відповідати за неправомірні дії.. Події,що відбуваються на майдані, і в багатьох регіонах нашої держави дестабілізують життєдіяльність, та найстрашніше – які наслідки вони мають - це сотні постраждалих внаслідок сутичок.

Благочинний запевнив, що Церква і надалі буде молитись за мир, порозуміння, спокій та злагоду у нашій державі.

Наприкінці зібрання всі одностайно поставили свої підписи під зверненням із закликом до взаєморозуміння і співпраці задля збереження стабільної суспільної ситуації та порядку в районі. 

 

September 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Останні новини