Секретар Бориспільської єпархії взяв участь у зібранні представників церков та релігійних організацій Київської області28 січня в приміщенні Київської обласної державної адміністрації, з ініціативи губернатора Київської області Анатолія Присяжнюка відбулося зібрання представників церков та релігійних організацій Київської області.

З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира Українську Православну Церкву представляли: секретар Бориспільської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук та секретар Білоцерківської єпархії протоієрей Михаїл Кобулей.

У ході зустрічі керівництво Київської обласної адміністрації висловило своє глибоке занепокоєння з приводу політичної кризи у державі. Голова Київської ОДА зазначив, що за нинішніх умов найважливішим є досягнення компромісу та порозуміння задля миру та злагоди в Україні.

У свою чергу, представники духовенства висловились за мирне, без агресії та кровопролиття вирішення усіх нинішніх питань.

Окрім того, представники церков та релігійних організацій зазначили, що і надалі продовжуватимуть молитися за примирення, порозуміння, спокій та злагоду у нашій державі.