БАРИШІВСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Хочемо щастя у наш край, Ти нам, Боже, помагай!

БАРИШІВСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Хочемо щастя у наш край, Ти нам, Боже, помагай!Споконвіку існував у нашого народу гарний звичай, - бажати один одному і господарям щастя - здоров’я, многих літ і всяких статків у хаті і в родині. Ту традицію християни відчувають і передають  у Різдвяні свята. У давнину оповісниками народження Христа у різдвяних обрядах були діти та підлітки. Співаючи колядок і щедрівок, вони несли до господарів домів добру новину, щоб людям ставало веселіше на душі.

Багато побожних баришівчан зі своїми дітьми прийшли до церкви віддати шану народженому Богонемовлятку. Після завершення святкової служби ( яка завжди починається в Баришівці ще вдосвіта)  юні колядники-христослави Свято-Успенської парафії привітали усіх присутніх в храмі із Різдвом Христовим. Молоді парафіяни  вінчували їм злагоду і достаток і бажали щоби  завжди Різдвяна Україна молилася до Того, Хто дає дар життя і рясно посилає Свої милості на наш край .

Подібні святкування відбулися в інших парафіях Баришівського благочиння. Дуже радує, що дітки з охотою і разом з дорослими  приходять до наших храмів в це велике свято. Ось, наприклад, в с. Лукаші школярі підготували різдвяний виступ, і в день Різдва Христового в сільському храмі архістратига Михаїла, після завершення богослужіння привітали парафіян.

Протоієрей Любомир Біляк

БАРИШІВСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Хочемо щастя у наш край, Ти нам, Боже, помагай!БАРИШІВСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Хочемо щастя у наш край, Ти нам, Боже, помагай!

БАРИШІВСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Хочемо щастя у наш край, Ти нам, Боже, помагай!

October 2019