1-ше ВИШГОРОДСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Головне у святкуванні Різдва - згадування про народження Спасителя7 січня 2014 року, у приміщені районного будинку культури  Енергетик  відбувся благодійний святковий різдвяний виступ вихованців недільної школи. Дітки співали, ставили вертепні сценки, розповідали вірші, вінчували та колядували. Молоді парафіяни віком від 3 до 12 років показали, що головне у Різдві – не ялинка, подарунки, кутя чи колядки, а згадування про народження Спасителя світу, Сина Божого Ісуса Христа. Найсвітліше, найчудесніше, найрідніше для християн свято — Різдво Христове. Воно нібито об’єднує усіх в одну сім’ю, і ми стоїмо, затамувавши подих, біля ясел, де возлежить Новонароджений Христос.

Розпочали дійство наймолодші. Найменша група дітей змальовувала життя пастухів, що у ту зимову ніч йшли поклонитися новонародженому Господу Іісусу. Маленькі «ангелята сніжинкі та пастушки» виконали кілька оригінальних різдвяних пісень та зіграли інсценівку про зустріч Різдва. Учасники цього маленького дійства настільки просто і пронизливо зіграли,що кожен присутній в залі, зазирнувши в минуле, згадав себе, своє дитинство, християнські традиції нашого народу.

Середня група показала сценку про Ревеку, якій Марія та новонароджений Іісус допомогли врятувати свого сина Даниїла від смерті.

А старші діти, співаючи колядки, продемонстрували сценку, яка розповіла історію маленької сирітки. Лейтмотивом дійства було наголошення істини про необхідність справ милосердя до тих ближніх, які цього потребують, а особливо – любові до них. А також сценку про первородний гріх,в якій закликалося не осуджувати людей.

Подивитися на дитячі вітання та таланти зібралося доволі багато бажаючих. Радість та посмішка на обличчях батьків, захоплення викладачів та вихователів, все це робило свято більш веселішим і величнішим. Протягом години діти, славлячи народжене Богонемовля, заповнювали серця присутніх благодатною та зігріваючою атмосферою.

По закінчені виступу, настоятель храму , протоієрей Димитрій Денисенко привітав зі сцени всіх, хто відвідав концерт, поздоровив з Світлим святом Різдва Христова та побажав всім миру і любові, злагоди та добробуту та подякував вихованцям за чудове свято, батькам за їх допомогу, а також роздав діткам солодощі на пам’ять про гарне свято, під яас якого вони разом славили Новонародженого Спасителя світу. ХРИСТОС НАРОДИВСЯ ! СЛАВІМО ЙОГО!

1-ше ВИШГОРОДСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Головне у святкуванні Різдва - згадування про народження Спасителя1-ше ВИШГОРОДСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Головне у святкуванні Різдва - згадування про народження Спасителя