2-ге БРОВАРСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Різдво Христове благочиння відзначило імпровізованим концертомУ Другому Броварському благочинні свято Різдва Христового пройшло особливо урочисто, дякуючи недільній школі, яка діє при храмі св.Апостола Іоанна Богослова, що в Броварах.

8 січня була звершена Божественна Літургія, на якій причастились всі присутні діти, а після закінчення богослужіння відбувся імпровізований дитячий концерт, під час якого маленькі вихованці недільної школи показали різдвяний вертеп та виконали ряд святкових колядок.

Після закінчення виступу, настоятель храму протоієрей Іоанн Мисів, подякував дітям за прекрасний виступ, вручив їм та всім присутнім різдвяні подарунки.

2-ге БРОВАРСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Різдво Христове благочиння відзначило імпровізованим концертом 2-ге БРОВАРСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Різдво Христове благочиння відзначило імпровізованим концертом

2-ге БРОВАРСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Різдво Христове благочиння відзначило імпровізованим концертом  2-ге БРОВАРСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Різдво Христове благочиння відзначило імпровізованим концертом