БЕРЕЗАНСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. У с. Поділля відбулася театралізована вистава під назвою «Спаситель народився»

БЕРЕЗАНСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ.  У с. Поділля відбулася театралізована вистава під назвою «Спаситель народився»В Покровському храмі села Поділля  Березанського благочиння  7 січня після звершення літургії в зимовому приділі свт. Митрофана Воронезького  відбулася театралізована вистава під назвою «Спаситель народився».

З благословення настоятеля прот. Олександра Губенка це свято організувала його матушка Валентина, яка не тільки сама готувала сільських дітей до виступів, а й залучила батьків до цієї благословенної справи. Діти у віршах та різдвяних псальмах спробували відтворити той благословенний день, коли у маленькій печері народився Спаситель світу.

На святі були присутні чи не всі діти села Поділля та деяких навколишніх сіл і ніхто не пішов додому без подарунків від настоятеля.

Також до храму в день Різдва Христового завітав голова сільської ради  Бойко Павло Михайлович, вчителі сільської школи та інші, отримавши справді дитячу радість в цей величний для всіх християн день.

БЕРЕЗАНСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ.  У с. Поділля відбулася театралізована вистава під назвою «Спаситель народився»БЕРЕЗАНСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ.  У с. Поділля відбулася театралізована вистава під назвою «Спаситель народився»

May 2020