В селі Поділля священик влаштував дитяче свято в честь святителя Миколая

В селі Поділля священик влаштував дитяче свято в честь святителя МиколаяВ селі Поділля  Березанського благочиння настоятель Покровського храму прот. Олександр Губенко влаштував дитяче свято в честь дня пам'яті  святого Миколая. Такі свята проводяться тут вже не перший рік, як і не один рік при цій парафії живе добра традиція плідної роботи з дітьми заради виховання в них доброго християнського начала.

Діти недільної школи підготували різноманітні цікаві виступи на тему свята. Свято пройшло весело та з користю для душ маленьких християн. Всі отримали  подарунки та гарний настрій.

В селі Поділля священик влаштував дитяче свято в честь святителя МиколаяВ селі Поділля священик влаштував дитяче свято в честь святителя Миколая

В селі Поділля священик влаштував дитяче свято в честь святителя Миколая