На свято апостола Андрія Первозванного священник села Лецьки соборним служінням відзначив свій День Ангела13 грудня, в день пам'яті св. ап. Андрія Первозванного, благочинний другого Переяслав-Хмельницького округу протоієрей Геннадій Спатарь очолив Божественну Літургію та привітав настоятеля Свято-Михайлівського храму с. Лецьки ієрея Андрія Приймаченко з Днем Ангела.

По завершенні Божественної Літургії, отець Геннадій подякував імениннику за ревностне пастирське служіння, побажав отцю Андрію багато років для несення налегкого але спасительного пастирського служіння. У свою чергу, ієрей Андрій висловив подяку отцю благочинному за проявлену увагу.