У Борисполі освячено місце під будівництво нового храму

У Борисполі освячено місце під будівництво нового храму13 грудня, в день пам’яті св. апостола Андрія Первозванного в м. Бориспіль освячено місце під будівництво храму на честь пророка Іллі та заложена капсула у фундамент храму.

З благословіння правлячого архієрея Бориспільської єпархії митрополита Бориспільського і Броварського Антонія освячення очолив секретар єпархії прот. Костянтин Пилипчук. При освяченні молилися: благочинні першого та другого Бориспільського церковного округу, прот. Георгій Носач, архім. Феогност (Юраш), настоятель храму прот. Андрій Олійник, духовенство єпархії та представники влади на чолі з міським головою Анатолієм Федорчуком.

У своєму слові отець Костянтин наголосив на великому значенні храму в житті м. Бориспіля. У свою чергу мер міста та маценати пообіцяли допомогати у важливій справі будівництва храму.

У Борисполі освячено місце під будівництво нового храмуУ Борисполі освячено місце під будівництво нового храму

У Борисполі освячено місце під будівництво нового храму

У Борисполі освячено місце під будівництво нового храму  У Борисполі освячено місце під будівництво нового храму

January 2020