У Борисполі представлено нового настоятеля монастирської общини

У Борисполі представлено нового настоятеля монастирської общини1 грудня, в монастирі на честь ікони Божої Матері "Живоносне джерело" м. Бориспіль була відслужена Божественна Літургія. З благословення митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, богослужіння очолив секретар єпархії прот. Костянтин Пилипчук. Йому співслужили: благочинний Першого Бориспільського округу прот. Георгій Носач, ієром. Спиридон (Ходанич) та клірики монастиря.

По закінченнні Літургії духовенство з парафіянами помолилися про примноження любові та викорінення усякої ненависті і злоби у зв’язку з останніми політичними подіями в країні.

Після богослужіння отець Костянтин передав благословення владики Антонія та згідно указу, представив парафіянам монастиря новопризначного настоятеля ієром. Спиридона (Ходанича).

У Борисполі представлено нового настоятеля монастирської общини

У Борисполі представлено нового настоятеля монастирської общини У Борисполі представлено нового настоятеля монастирської общини

October 2019