У Березані помолилися за жертв Голодомору 1932-1933 рр.

У Березані помолилися за жертв Голодомору 1932-1933 рр.В п’ятницю, 22 листопада у м. Березань в актовій залі краєзнавчого музею відбувся захід, присвячений 80-й річниці Голодомору 1932-1933 рр., в якому взяли участь настоятель Михайлівської парафії міста, духівник Березанського благочинія прот. Петро Красножон та настоятель Софронієвської парафії ієрей Олександр Клименко.

У вступному слові о. Петро закликав помолитися за усіх невинно постраждалих від дій богоборчої влади, побажав усім присутнім твердої віри і стійкості у відстоюванні своїх традицій, щоби не допустити повторення тієї страшної трагедії минулого.

У Березані помолилися за жертв Голодомору 1932-1933 рр.Була відправлена поминальна служба за всіма померлими від численних голодоморів, що спіткали наш народ. 

В заході взяли участь міський голова Дунаєнко Анатолій Євгенович, заступник міського голови Іващенко Наталія Степанівна, начальник відділу культури і туризму Шевель Андрій Хомич, почесний громадянин міста, директор Березанського краєзнавчого музею Рих Галина Лаврентіївна, представники ветеранських організацій, трудових колективів, члени поетичних спілок, учні загальноосвітніх шкіл та інші представники громади міста.

Останні новини