У Броварах помолилися за загиблих в дорожньо-транспортних пригодах

У Броварах помолилися за загиблих в дорожньо-транспортних пригодахЗ благословення Блаженнішого Володимира Митрополита Київського і всієї України та Високопреосвященнішого Антонія митрополита Бориспільського і Броварського про проведення 17 листопада дня пам'яті жертв дорожньо-транспортних пригод у храмах єпархії були проведені панахиди. Зокрема у суботу 16 листопада благочинний першого Броварського округу протоієрей Олександр Левчук у співслужінні прот. Олександра Пилипчука, клірика храму апп.Петра і Павла, у храмі на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця» м. Бровари відслужив панахиду за загиблими.

Під час панахиди у Броварах молилися:  начальник відділення ВДАІ Броварського МВ ГУМВС України в Київській області підполковник міліції Нікітенко В.В., керівний апарат управління Державтоінспекції, інспектори дорожньо-патрульної служби, кожний із них пом’янув загиблих, які траплялися на їх практиці свічку та пом`янути всіх людей, які загинули в автотранспортних аваріях.

Щорічно в Україні,  як і в усьому світі, в третю неділю листопада проводяться заходи до Всесвітнього дня пам'яті жертв дорожньо-транспортних пригод.

Згідно нанних Департаменту ДАІ МВС України щороку в світі в ДТП гинуть більш ніж 1 млн 200 тис. людей  та біля 50 мільйонів отримують травми.   Експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я попереджають: якщо не вжити  термінових заходів, то до 2020 року аварії на дорогах стануть однією з головних причин смертності в світі.

Головною метою акції є привернення  уваги до жахливих масштабів смертності та травм на дорогах, вшанування жертв ДТП та виявлення співчуття сім’ям, які зазнали тяжку втрату.

У Броварах помолилися за загиблих в дорожньо-транспортних пригодах У Броварах помолилися за загиблих в дорожньо-транспортних пригодах

У Броварах помолилися за загиблих в дорожньо-транспортних пригодах

October 2019