Новини єпархії

БЕРЕЗАНЬ. Благочинний Березанського округу взяв участь у пам’ятному заході з нагоди Дня шанування учасників бойових дій на території інших держав

БЕРЕЗАНЬ. Благочинний Березанського округу взяв участь у пам’ятному заході з нагоди Дня шанування учасників бойових дій на території інших держав15 лютого відбувся пам’ятний захід з нагоди Дня шанування учасників бойових дій на території інших держав. Цього дня зібралися представники громадськості, колишні воїни – інтернаціоналісти та духовенство м.Березань. Також був присутній голова Української Спілки ветеранів Афганістану Ярослав Нипорка.

Детальніше...

ВИШГОРОД. Молодь Борисоглібської парафії організувала проводи Масляної неділі

ВИШГОРОД. Молодь Борисоглібської парафії організувала проводи Масляної неділіУвесь тиждень православні люди заговлялися на піст молочними продуктами, яйцями, рибою, випікали млинці, готували вареники та ходили в гості і просили пробачення.

Детальніше...

КРАСНЕ. Масляна у недільній школі «Чудо»

КРАСНЕ. Масляна у недільній школі «Чудо»У сиропусну неділю у недільній школі при храмі на честь Різдва Божої Матері села Красне Згурівського району, все як завжди розпочинається з молитви і закінчується молитвою. Наставник недільної школи ієрей Іоанн Антал розповів дітям про Великий піст, як себе потрібно поводити, що потрібно робити і що не потрібно робити під час посту.

Детальніше...

Відбулися чергові збори духовенства Другого Бориспільського благочиння

Відбулися чергові збори духовенства Другого Бориспільського благочиння16 лютого 2018 року, з благословення Високопреосвященнішого Антонія, Митрополита Бориспільського і Броварського, відбулись чергові збори духовенства Другого Бориспільського благочиння Бориспільської єпархії.

Детальніше...

Відбулися чергові збори духовенства Першого Вишгородського благочиння

Відбулися чергові збори духовенства Першого Вишгородського благочиння13 лютого 2018 року, з благословення Високопреосвященнішого Антонія, Митрополита Бориспільського і Броварського, відбулись чергові збори духовенства Першого Вишгородського благочиння Бориспільської Єпархії УПЦ.

Детальніше...

Відбулися збори духовенства другого Броварського благочиння

Відбулися збори духовенства другого Броварського благочиння13 лютого 2018 року, з благословення Високопреосвященнішого Антонія, Митрополита Бориспільського і Броварського, відбулись збори духовенства другого Броварського благочиння Бориспільської Єпархії УПЦ.

Детальніше...

ОСЕЩИНО. Відбулося зібрання духовенства II Вишгородського благочиння

ОСЕЩИНО. Відбулося зібрання духовенства II Вишгородського благочиння11 лютого 2018 року, з благословення Високопреосвященнішого Антонія, Митрополита Бориспільського і Броварьського, напередодні настання святих днів Великого Посту відбулись збори духовенства другого Вишгородського благочиння Бориспільської Єпархії УПЦ.

Очолив збори благочинний протоієрей Олександр Стасів.

Основною темою зборів було обговорення тих викликів, які ставить перед Церквою сьогодення.

Протоієрей Олександр розказав священству благочиння про збори духовенства Київської області, які були проведені 9 лютого під головуванням Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Цей захід було присвячено 100-річчю від дня смерті священномученика Володимира (Богоявленського), митрополита Київського і Галицького.

Благочинний передав усім присутнім подяку Предстоятеля Української Православної Церкви за гідне несення свого служіння та заклик наслідувати приклад жертовного пастирства священномученика Володимира перед лицем сучасних викликів, що стоять перед канонічною Церквою.

Протоієрей Олександр Стасів настійно рекомендував священикам як найчастіше звершувати Божественні Літургії, подячні Молебни Господу, Пресвятій Богородиці, Святим Угодникам Божим.

Також на зборах благочиння були розглянуті питання щодо підготовки до днів Великого Посту, узгоджено графік служіння соборних Передосвячених Літургій, служіння Чину Пасії на приходах, звершення загальної сповіді духовенства благочиння.

Були оговорені поточні питання кожної парафії благочиння відносно оформлення документації та організації парафіяльного життя, зокрема були заслухані проблемні питання окремих парафій стосовно непомірної оплати за електроенергію для обігріву церковних приміщень і одночасно рекомендовано вихід з цього положення шляхом застосування автономних теплогенераторів, які вже використовуються у інших парафіях благочиння і мають достатньо високий коефіцієнт корисної дії.

Збори завершились загальною молитвою священиків до Пресвятої Богородиці Заступниці роду християнського.

ПАСІЧНА. У Свято-Троїцькій парафії відбулось сімейне свято "Масляна" (+відео)

ПАСІЧНА. У Свято-Троїцькій парафії відбулось сімейне свято 11 лютого на території храму села Пасічна Баришівського району відбулось сімейне свято "Масляна".

Детальніше...

Відбулася нарада духовенства єпархій Київської області

Відбулася нарада духовенства єпархій Київської областіПредстоятель УПЦ вперше з виділення у самостійні від Київської єпархії Білоцерківської та Бориспільскої провів нараду з духовенством усієї Київщини.

Детальніше...

ДІВИЧКИ. У Хресто-Воздвиженському храмі звершено поминальне богослужіння за спочилим настоятелем протоієреєм Володимиром Бойчурою

ДІВИЧКИ. У Хресто-Воздвиженському храмі звершено поминальне богослужіння за спочилим настоятелем протоієреєм Володимиром Бойчурою7 лютого 2018 року виповнилось три роки від дня кончини настоятеля Хресто-Воздвиженської парафії с.Дівички Першого Переяслав-Хмельницького благочиння Бориспільської єпархії протоієрея Володимира Бойчури. Цього дня в Хресто-Воздвиженському храмі с.Дівички духовенством Першого і Другого Переяслав-Хмельницького та Згурівського благочиннь була звершена заупокійна Божественна літургія, яку очолив благочинний Другого Переяслав-Хмельницького благочиння протоієрей Генадій Спатарь.

Детальніше...

Сторінка 1 із 92

February 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

Останні новини