Новини єпархії

Відбулася сповідь духовенства Баришівського благочиння

Відбулася сповідь духовенства Баришівського благочиння15 квітня 2021 року, у четвер четвертої неділі Великого посту який іменують «Маріїним стоянням» була звершена традиційна сповідь духовенства Баришівського благочиння, яку очолив духівник благочиння протоієрей Михаїл Макеєв.

Детальніше...

Відбулася спільна сповідь духовенства Першого і Другого Броварського благочинь

Відбулася спільна сповідь духовенства Першого і Другого Броварського благочинь9 квітня 2021 року у Свято-Троїцькому храмі міста Броварів з благословення Високопреосвященнішого Антонія митрополита Бориспільського і Броварського відбулася спільна сповідь духовенства Першого і Другого Броварського благочинь.

Детальніше...

Єпископ Амвросій звершив святкове богослужіння з нагоди 20-ти ліття Благовіщенського храму в Березані

Єпископ Амвросій звершив святкове богослужіння з нагоди 20-ти ліття Благовіщенського храму в Березані7 квітня 2021 року у день Благовіщення Пресвятої Богородиці в однойменному храмі міста Березані з благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, святкову Божественну Літургію очолив вікарій Бориспільської єпархії єпископ Згурівський Амвросій.

Детальніше...

Єпископ Згурівський Амвросій звершив чин Пасії з читанням акафісту Страстям Христовим в кафедральному соборі Борисполя

Єпископ Згурівський Амвросій звершив чин Пасії з читанням акафісту Страстям Христовим в кафедральному соборі БорисполяУ неділю, ввечері 4 квітня 2021 року, з благословення керуючого Бориспільською єпархією митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, вікарій Бориспільської єпархії єпископ Згурівський Амвросій звершив Вечірню та Пасію з акафістом Страстям Христовим в кафедральному соборі на честь Покрову Богородиці м. Бориспіль.

Детальніше...

Єпископ Згурівський Амвросій очолив служіння Літургії Передосвячених Дарів у Вишгороді

Єпископ Згурівський Амвросій очолив служіння Літургії Передосвячених Дарів у ВишгородіУ середу, 31 березня 2021 року з благословення керуючого Бориспільською єпархією митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, вікарій Бориспільської єпархії єпископ Згурівський Амвросій звершив Літургію Передосвячених Дарів у храмі на честь святих Бориса і Гліба в місті Вишгород.

Детальніше...

Єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій очолив служіння Літургії Передосвячених Дарів в селі Велика Каратуль

Єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій очолив служіння Літургії Передосвячених Дарів в селі Велика Каратуль26 березня 2021 року з благословення керуючого Бориспільською єпархією митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, секретар Бориспільської єпархії єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій звершив Літургію Передосвячених Дарів у храмі на честь Різдва Божої Матері в селі Велика Каратуль Другого Переяслав-Хмельницького благочиння.

Детальніше...

ОСЕЩИНА. Відбулася загальна сповідь, Літургія та збори 2-го Вишгородського благочиння

ОСЕЩИНА. Відбулася загальна сповідь, Літургія та збори 2-го Вишгородського благочиння22 березня 2021р Православна Церква святкує день пам’яті 40 мучеників Севастійських. Ми святкуємо пам’ять цих мучеників, тому що вони дають нам приклад стійкості віри, приклад, як затверджуватися в вірі і молитві, в добрих справах, як захищати свою Віру, та свою Церкву.

І саме сьогодні, з благословення Високопреосвященнішого Антонія митрополита Бориспількього і Броварського у храмі на честь Святителя Спиридона Єпископа Триміфунтського Чудотворця с. Осещина була звершена Соборна Божественна Літургія Передосвячених Дарів духовенством Другого Вишгородського благочиння Бориспільської Єпархії УПЦ.

Очолив Богослужіння благочиний протоієрей Олександр Стасів.

Це перша Соборна Літургія духовенства благочиння у Великому Посту цього року. Постові молитви і спів криласу не можуть не торкнутись душі кожного присутнього на таких Богослужіннях. Усі молитви до Бога з надією на прощення і Його милість до людства. Була піднесена особлива молитва до Господа про припинення пандемії, за дарування здоров’я лікарям і усім постраждалим від недуга.

Після Богослужіння відбулись чергові збори духовенства другого Вишгородського Благочиння.

ПЕРЕЯСЛАВ. Єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій прочитав четверту частину покаянного канону в Успенському храмі міста

ПЕРЕЯСЛАВ. Єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій прочитав четверту частину покаянного канону в Успенському храмі міста18 березня 2021 року, в четвер першої седмиці Великого посту з благословення митрополита Бориспільського і Броварського Антонія храмі на честь Успіння Пресвятої Богородиці м.Переяслава секретар Бориспільської єпархії єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій прочитав четверту частину покаянного канону преподобного Андрія Критського.

Детальніше...

КНЯЖИЧІ. Єпископ Згурівський Амвросій очолив читання першої частини покаянного канону в Спасо-Преображенському монастирі

КНЯЖИЧІ. Єпископ Згурівський Амвросій очолив читання першої частини покаянного канону в Спасо-Преображенському монастирі15 березня 2021 року, в понеділок першої седмиці Великого посту в Спасо-Преображенському монастирі Велике повечір’я із читанням першої частини покаянного канону преподобного Андрія Критського, очолив вікарій Бориспільської єпархії єпископ Згурівський Амвросій в Спасо-Преображенському соборі монастиря.

Детальніше...

ПАСІЧНА. Свято-Троїцька парафія провела традиційну масляну з веселими іграми та смаколиками (додано відео)

ПАСІЧНА. Свято-Троїцька парафія провела традиційну масляну з веселими іграми та смаколиками (додано відео)7 березня 2021 року в Неділю М’ясопусну, на території Свято-Троїцького храму с. Пасічна Боришівського благочиння, парафіянами та настоятелем храму відбулися заговини на Великий Піст. Традиційна масляна з веселими іграми та смаколиками була проведена для учнів недільної школи «Стежина до Бога». Цікаві завдання з подарунками, веселі аніматори та хороший настрій, все це було організовано в останні дні перед Святою Чотиридесятницею.

Детальніше...

Сторінка 1 із 135

April 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Останні новини