Новини єпархії

СВЯТИЛЬНЯ. Священик взяв участь у засіданні любительського клубу "Феміда"

СВЯТИЛЬНЯ. Священик взяв участь у засіданні любительського клубу 20 березня 2017 року настоятель Свято-Михайлівського храму с. Світильня Броварського району ієрей Максим Молотков відвідав засідання любительського клубу "Феміда", що проходило у методично-бібліографічному відділі Броварської центральної районної бібліотеки.

Детальніше...

ОСЕЩИНА. Відбулася соборна Літургія духовенства 2-го Вишгородського благочиння

ОСЕЩИНА. Відбулася соборна Літургія духовенства 2-го Вишгородського благочинняСьогодні, 21 березня 2017 року, з благословення Високопреосвященнійшого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського у Храмі на честь Святителя Спиридона Єпископа Триміфунтського Чудотворця відбулася традиційна великопісна спільна сповідь і соборне служіння Божественної Літургії Передосвячених Дарів духовенством 2-го Вишгородського Благочиння Бориспільської Єпархії УПЦ.

Очолив Божественну Літургію благочинний протоієрей Олександр Стасів у співслужінні з духовенством благочиння.

Після звершення Літургії, відбулося обговорення нагальних питань з життя парафій. Благочинний протоієрей Олександр Стасів довів до відома духовенства інформацію щодо обов’язкової перереєстрації статутів парафій, необхідності наявності у належному стані у всіх парафіях документів на право володіння чи користування земельними ділянками і церковними будовами, документації з ведення обліку.

 У черговий раз було звернуто увагу на проведення просвітницької роботи серед молоді, у навчальних закладах, обов’язкової організації  і функціонування Недільних шкіл для дітей і дорослих, організації проектів соціального служіння з допомоги потребуючим людям.  

МОРОЗІВКА. Настоятель відвідав нужденних парафіян з благодійною допомогою

МОРОЗІВКА. Настоятель відвідав нужденних парафіян з благодійною допомогоюНастоятель Свято-Успенської парафії села Морозівка Баришівського району протоієрей Миколай Брега, спільно з братією Києво-Печерської Лаври відвідали з благодійною допомогою малозабеспечених, багатодітних та інвалідів парафії.
Община надала нужденним допомогу у вигляді продуктів харчування, одягу та дитячих іграшок. Люди вкотре тепло та вдячно зустрічали батюшку, адже це вже не перший подібний візит. Також священники дарували іконки на згадку про зустріч.

Детальніше...

БРОВАРИ. Відбулася спільна сповідь духовенства Броварського району

БРОВАРИ. Відбулася спільна сповідь духовенства Броварського району20 березня 2017 року у Свято-Троїцькому храмі міста Броварів з благословення Високопреосвященнішого Антонія митрополита Бориспільського і Броварського відбулася спільна сповідь духовенства Першого і Другого Броварського благочинь. Після особливих молитв сповідь священиків прийняв духівник району протоієрей Василій Возний.

Детальніше...

ЛЕМЕШІВКА. Просвітницький вечір у Покровському храмі

ЛЕМЕШІВКА. Просвітницький вечір у Покровському храміУвечері, 19 березня, в 3-у неділю  Великого Посту, благочинний Яготинського району протоієрей Рустік Романій звершив акафіст Страстям Христовим в храмі Покрови Божої Матері с. Лемешівка у співслужінні духівника Яготинського округу протоієрея Сергія Кисильова, настоятеля Покровського храму протоієрея Георгія Бойко та настоятеля Миколаївської парафії протоієрея Ігоря Фурс.

Детальніше...

Відбулася спільна сповідь духовенства Вишгородського благочиння

Відбулася спільна сповідь духовенства Вишгородського благочинняЗ благословення Високопреосвященнішого Антонія митрополита Бориспільського та Броварського, керуючого Бориспільською єпархією 15 березня 2017 року, в середу 3-го тижня Великого посту, в храмі святих Бориса та Гліба  м.Вишгород відбулася загальна сповідь духовенства Першого Вишгородського благочиння.

Детальніше...

Відбулися збори духовенства Першого Переяслав-Хмельницького благочиння

Відбулися збори духовенства Першого Переяслав-Хмельницького благочиння9 березня 2017 року з благословення Його Високопреосвящнества Високопреосвященнійшого Антонія, митрополита Бориспільського та Броварського в Першому Переяслав-Хмельницькому благочинні відбулися сповідь та збори духовенства при Свято-Троїцькому храмі м.Переяслав-Хмельницький.

Детальніше...

БЕРЕЗАНЬ. У 40-й день після кончини пом'янули духівника Березанського благочиння

БЕРЕЗАНЬ. У 40-й день після кончини пом'янули духівника Березанського благочиння4 березня 2017 року в храмі архістратига Божого Михаїла м. Березань звершено заупокійне богослужіння, а саме: напередодні вечірня, а на наступний день поминальна Божественна Літургія по новопреставленому духівнику Березанського благочиння та настоятелю храму, протоієрею Петру Красножону. Заупокійне богослужіння очолив благочинний Березанського округу, архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні духовенства благочиння та інших парафій.

Детальніше...

МОРОЗІВКА. Настоятель відвідав з адресною допомогою малозабезпечених та багатодітних жителів села

МОРОЗІВКА. Настоятель відвідав з адресною допомогою малозабезпечених та багатодітних жителів селаНастоятель Свято-Усенської парафії Села Морозівка Баришівського району протоієрей Миколай Брега в дні святого посту відвідав з адресною допомогою мало забезпечених та багатодітних жителів сільської громади.

Детальніше...

БРОВАРИ. В день Торжества Православ'я парафія апостола Іоанна Богослова організувала Благодійний обід

БРОВАРИ. В день Торжества Православ'я парафія апостола Іоанна Богослова організувала Благодійний обід5 березня, в день Торжества Православ’я, з благословення митрополита Бориспільського і Броварського Антонія та ініціативи благочинного Другого Броварського округу протоієрея Іоанна Мисіва, в рамках благодійної акції «З турботою про ближнього», парафія св. Іоанна Богослова організовала благодійний обід для бездомних та нужденних людей, які потребують особливої уваги та допомоги.

Детальніше...

Сторінка 1 із 73

March 2017
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Останні новини