Новини єпархії

Представлено нового настоятеля Свято-Миколаївського храму села Бзів.

Представлено нового настоятеля Свято-Миколаївського храму села Бзів.  9 лютого 2024 року в день пам'яті перенесення мощей святителя Іоанна Златоуста в Константинополь у Свято-Миколаївському храмі села Бзів Божественну Літургію завершив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні ієрея Іллі Ляшика, ієрея Василія Костя, ієрея В'ячеслава Семенюка та ієродиякона Никона (Згурського).  

Детальніше...

Свято-Благовіщенська парафія міста Березані передала лікарські препарати для військових.

Свято-Благовіщенська парафія міста Березані передала лікарські препарати для військових. 10 лютого цього року настоятель Свято-Благовіщенського храму міста Березані архімандрит Назарій (Омеляненко) зустрівся із волонтерами та передав лікарські препарати для військових на суму 5 000 гривень.

Детальніше...

ВИШГОРОД. Парафія зібрала кошти та придбала автомобіль для ЗСУ

ВИШГОРОД. Парафія зібрала кошти та придбала автомобіль для ЗСУПарафія на честь святого великомученика та цілителя Пантелеймона м.Вишгород зібрала кошти та передала автомобіль для воїна ЗСУ.  

Детальніше...

БЕРЕЗАНЬ. Священник відвідав Березанське відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання.

БЕРЕЗАНЬ. Священник відвідав Березанське відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання. 22 січня 2024 року настоятель Архангело-Михайлівського храму міста Березані протоієрей Сергій Таран відвідав Березанське відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання.

Детальніше...

БРОВАРИ. Обрізання Господнє

БРОВАРИ. Обрізання Господнє14 січня 2024 року, з благословіння керуючого Бориспільською єпархією митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, секретар Бориспільської єпархії, архієпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій звершив Божественну літургію в день свята Обрізання Господнього та день памʼяті Свт. Василія Великого у Свято-Троїцькому храмі м. Бровари.

Детальніше...

БЕРЕЗАНЬ. Х Міжрегіональний фестиваль "Христос рождається - славіте!".

БЕРЕЗАНЬ. Х Міжрегіональний фестиваль 08 січня цього року ввечері з благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського, у Свято-Благовіщенському храмі міста Березані відбувся Х Міжрегіональний фестиваль "Христос рождається - славіте!".  

Детальніше...

ВИШГОРОД. Відправвлено чергову гуманітарну допомогу на Донеччину

ВИШГОРОД. Відправвлено чергову гуманітарну допомогу на Донеччину2 січня парафія на честь святого великомученика та цілителя Пантелеймона м.Вишгород відправили гуманітарну допомогу на Донеччину.

Детальніше...

Парафія св. вмч. та цілителя Пантелеймона на постійній основі допомагає нужденним

Парафія св. вмч. та цілителя Пантелеймона на постійній основі допомагає нужденним  Парафія на честь святого великомученика та цілителя Пантелеймона м.Вишгород на постійній основі активно займається соціальною роботою.  

Детальніше...

Відбулися заключні цьогоріч збори духовенства Березанського благочиння.

Відбулися заключні цьогоріч збори духовенства Березанського благочиння. 18 грудня 2023 року в день пам'яті преподобного Савви Освященного у Свято-Благовіщенському храмі міста Березані Божественну Літургію очолив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні духовенства благочиння.

Детальніше...

Спасо-Преображенська парафія с.Коржі передала допомогу для захисниів України.

Спасо-Преображенська парафія с.Коржі передала допомогу для захисниів України.  05 листопада 2023 року Спасо-Преображенська парафія села Коржі на чолі з настоятелем, протоієреєм Миколаєм Борисюком, передала  солодощі для захисників нашої Вітчизни та огарки для виробництва окопних свічок  волонтерці  Оксані Качалі.

Детальніше...

Сторінка 1 із 160