Новини єпархії

Свято-Успенська парафія Березані передала 5 000 гривень для захисника України.

Свято-Успенська парафія Березані передала 5 000 гривень для захисника України.  26 травня 2024 року настоятель Свято-Успенського храму міста Березані ієрей Андрій Борбіч передав Маловіку Анатолію Івановичу зібрані парафією 5 000 гривень для потреб ЗСУ.

Детальніше...

Святкові заходи до Дня захисту дітей у Коржах.

Святкові заходи до Дня захисту дітей у Коржах.  2 червня 2024 року  у Спасо-Преображенській парафії села Коржі була звершена Божественна Літургія, під час якої були піднесені молитви за мир в Україні, військових і волонтерів.  

Детальніше...

Архангело-Михайлівська парафія Березані долучилася до збору коштів для захисників України.

Архангело-Михайлівська парафія Березані долучилася до збору коштів для захисників України. 25 травня 2024 року у Березані відбулися два благодійні концерти в підтримку 27 окремого стрілецького батальйону, де зараз служить викладач Березанської школи мистецтв Маловік Анатолій Іванович - на пристрій РЕБ.

Детальніше...

Відбулося спільне говіння духовенства Березанського благочиння.

Відбулося спільне говіння духовенства Березанського благочиння.  29 квітня 2024 року у Страсний Понеділок у Свято-Благовіщенському храмі міста Березані було звершене уставне богослужіння.

Детальніше...

Звершено чернечий постриг клірика Березанського благочиння.

Звершено чернечий постриг клірика Березанського благочиння. 18 квітня 2024 року у Іоанно-Предтечинському храмі Княжицького Спасо-Преображенського чоловічого монастиря з благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського, вікарій Бориспільської єпархії, Преосвященніший Амвросій, єпископ Згурівський, звершив чин пострига у мантію клірика Свято-Покровського храму села Поділля диякона Віктора Опанасенка.

Детальніше...

ВИШГОРОД. Відправвлено чергову гуманітарну допомогу на Донеччину

ВИШГОРОД. Відправвлено чергову гуманітарну допомогу на Донеччину12 квітня парафія на честь святого великомученика та цілителя Пантелеймона м.Вишгород відправили гуманітарну допомогу на Донеччину.  

Детальніше...

Спасо-Преображенська парафія Коржів передала гуманітарну допомогу військовим, що проходять реабілітацію.

Спасо-Преображенська парафія Коржів передала гуманітарну допомогу військовим, що проходять реабілітацію. 10 квітня  цього року настоятель Спасо- Преображенської парафії села Коржі протоієрей Миколай Борисюк разом із парафіянами храму долучилися до збору  продуктів та різних смаколиків, котрі будуть передані для наших захисників, що проходять реабілітацію в селі Циблі.

Детальніше...

Престольне свято Свято-Благовіщенського храму міста Березані.

Престольне свято Свято-Благовіщенського храму міста Березані.  07 квітня 2024 року у Хрестопоклонну неділю та дванадесяте свято Благовіщення Пресвятої Богородиці у Свято-Благовіщенському храмі міста Березані з благословення Високопреосвященнішого Антонія,  митрополита Бориспільського і Броварського, Божественну Літургію завершив секретар Бориспільської єпархії Високопреосвященніший Діонісій, архієпископ Переяслав-Хмельницький.

Детальніше...

КОРЖІ. Парафія передала 4000 гривень для придбання старлінку

КОРЖІ. Парафія передала 4000 гривень для придбання старлінку26 березня 2024 року настоятель Спасо-Преображенської парафії протоієрей Миколай Борисюк від релігійної громади передав 4000 гривень для придбання старлінку Ганні Потупі, дружині військового, котрий захищає Україну.

Детальніше...

До Переяслава доставлено список чудотворної ікони Божої Матері «Покривающая»

До Переяслава доставлено список чудотворної ікони  Божої Матері «Покривающая»24 березня 2024 року до Свято-Троїцької парафії міста Переяслав був доставлений список чудотворної ікони  Божої Матері «Покривающая», що знаходиться в Благовіщенському  монастирі мікрорайону  Бортничі міста Києва.

Детальніше...

Сторінка 1 із 162