Новини єпархії

ВИШГОРОД. Відбулося спільне говіння духовенства Вишгородського благочиння

ВИШГОРОД. Відбулося спільне говіння духовенства Вишгородського благочиння 15 березня 2023 р. у середу 3-ї седмиці Великого посту, з благословіння керуючого Бориспільської єпархії, Високопреосвященнішого Антонія, Митрополита Бориспільського і Броварського, відбулася загальна сповідь та зібрання духовенства першого та другого Вишгородського благочиння в храмі на честь святих страстотерпців Бориса і Гліба у м. Вишгород.  

 

Літургію Передосвячених Дарів очолив благочинний першого Вишгородського благочиння протоієрей Димитрій Денисенко у співслужінні благочинного другого Вишгородського благочиння протоієрея Олександра Стасіва та духовенства обох благочинь Вишгородського району.  

 

Під час Літургії відбулася загальна сповідь духовенства у духівника благочиння, після чого кожен причастився Святих Христових Таїн.  

 

Під час Богослужіння були піднесені особливі молитовні прохання про припинення війни, за церковну єдність та за мир у нашій Вітчизні.  

 

Після Богослужіння, були проведені збори духовенства першого Вишгородського благочиння, на яких обговорювалися нагальні питання парафій.  

 

Отець-благочинний звернувся до священнослужителів зі словами настанови та підтримки, закликаючи берегти істинну віру у час випробувань та побажав духовенству і парафіянам у гарному духовному і фізичному здоров’ї зустріти Світле Христове Воскресіння.

ВИШГОРОД. Відбулося спільне говіння духовенства Вишгородського благочиння ВИШГОРОД. Відбулося спільне говіння духовенства Вишгородського благочиння ВИШГОРОД. Відбулося спільне говіння духовенства Вишгородського благочиння ВИШГОРОД. Відбулося спільне говіння духовенства Вишгородського благочиння

 

БОРИСПІЛЬ. Секретар єпархії звершив читання третьої частини Великого Покаянного канону

БОРИСПІЛЬ. Секретар єпархії звершив читання третьої частини Великого Покаянного канону1 березня 2023 року, у третій день Великого посту, секретар Бориспільської єпархії єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій звершив читання третьої частини Великого Покаянного канону преподобного Андрія Критського у Свято-Покровському Кафедральному соборі м. Бориспіль.

Детальніше...

БОРИСПІЛЬ. Вікарій єпархії звершив читання другої частини Великого Покаянного канону

БОРИСПІЛЬ. Вікарій єпархії звершив читання другої частини Великого Покаянного канону28 лютого 2023 року, у другий день Великого посту, вікарій Бориспільської єпархії єпископ Згурівський Амвросій звершив читання другої частини Великого Покаянного канону преподобного Андрія Критського у Свято-Покровському Кафедральному соборі м. Бориспіль.

Детальніше...

ПЕРЕЯСЛАВ. Заключна частина Покаянного Канону

ПЕРЕЯСЛАВ. Заключна частина Покаянного Канону2 березня, з благословіння керуючого Бориспільською єпархією Митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, секретар Бориспільської  єпархії єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, звершив читання четвертої заключної частини Покаянного канону прп. Андрія Критського в Свято-Успенському соборі м.Переяслав.

Детальніше...

СЕМЕНІВКА. Благодійна ярмарка на підтримку ЗСУ

СЕМЕНІВКА. Благодійна ярмарка на підтримку ЗСУ23 лютого цього року, в четвер Сирної седмиці в  центрі села Семенівки настоятелем та парафіянами храму на честь першомученика та архідиякона Стефана, а також працівниками культури села була організована благодійна ярмарка на підтримку воїна ЗСУ, парафіянина храму Маринченко Валентина для придбання тепловізора.

Детальніше...

У Березані вшанували загиблих захисників України.

У Березані вшанували загиблих захисників України. 24 лютого 2023 року на запрошення місцевих волонтерів та родичів загиблих військовослужбовців ЗСУ у центрі міста Березані була звершена заупокійна літія за загиблими захисниками Вітчизни.

Детальніше...

Благодійний ярмарок на Масляній у Коржах.

Благодійний  ярмарок на Масляній у Коржах.19 лютого 2023 року у неділю після закінченні Божественної Літургії на території Спасо-Преображенського храму села Коржі відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.

Детальніше...

Відбулися збори духовенства Березанського благочиння.

Відбулися збори духовенства Березанського благочиння.16 лютого 2023 року на післясвято Срітення Господнього та день пам'яті святителя Ігнатія Маріупольського в Архангело-Михайлівському храмі міста Березані була звершена соборна Божественна Літургія.

Детальніше...

У Баришівці освятили та передали новий автомобіль для ЗСУ

У Баришівці освятили та передали новий автомобіль для ЗСУБлагочинний Баришівського благочиння протоієрей Любомир Біляк передав автомобіль для ЗСУ.

Детальніше...

БАРИШІВКА. Прощання з воїном Максимом Капиця

БАРИШІВКА. Прощання з воїном Максимом КапицяМинулого тижня Рудницька громада прощалася із односельчанином воїном-героєм, Максимом Капиця.

Детальніше...

Сторінка 1 із 156