Новини єпархії

Неділя 6-та після Пасхи, про сліпого, день пам'яті святих Кирила і Мефодія

Неділя 6-та після Пасхи, про сліпого, день пам'яті святих Кирила і Мефодія24 травня 2020 року, у Неділю 6-ту після Пасхи, про сліпого, день пам'яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в домовому храмі резиденції Предстоятеля УПЦ в Києво-Печерській Лаврі.

Детальніше...

Коли Господь втручається в наше життя, ми не можемо лишатися «сліпцями» — прот. Олександр Клименко в Неділю про сліпого

Коли Господь втручається в наше життя, ми не можемо лишатися «сліпцями» — прот. Олександр Клименко в Неділю про сліпогоКлірик Бориспільської єпархії протоієрей Олександр Клименко бере участь у медіапроєкті інформаційно-просвітницького відділу УПЦ. Пропонуємо Вашій увазі випуск, присвячений Неділі про сліпого.

Детальніше...

День пам’яті святителя і чудотворця Миколая

День пам’яті святителя і чудотворця Миколая22 травня 2020 року, в день пам’яті святителя і чудотворця Миколая, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну літургію домовому храмі на честь святителя Миколая в резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, з нагоди престольного свята.

Детальніше...

День пам’яті апостола і євангеліста Іоанна Богослова

День пам’яті апостола і євангеліста Іоанна БогословаУ день пам’яті апостола і євангеліста Іоанна Богослова, 21 травня 2020 року, Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

Детальніше...

Об’єднання інвалідів просить допомогти у проведенні благодійної акції до Міжнародного дня захисту дітей (реквізити)

Об’єднання інвалідів просить допомогти у проведенні благодійної акції до Міжнародного дня захисту дітей (реквізити)Об’єднання інвалідів, що діє на території Бориспільської єпархії в с. Горбачівка Згурівського району, дякує всім, хто не лишились байдужими і підтримав акцію до Великодних свят.

Детальніше...

БРОВАРИ. Відійшов до Господа заслужений майстер України Кляшторний Леонід Дмитрович

БРОВАРИ. Відійшов до Господа заслужений майстер України Кляшторний Леонід Дмитрович18 травня 2020 року після тривалої боротьби з хворобою перестало битися серце багатолітнього прихожанина Петро-Павлівського собору м. Бровари, заслуженого майстра України, Кляшторного Леоніда Дмитровича. 

Детальніше...

Неділя 5-та після Пасхи, про самарянку

Неділя 5-та після Пасхи, про самарянку17 травня 2020 року, у Неділю 5-ту після Пасхи, про самарянку, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в домовому храмі резиденції Предстоятеля УПЦ в Києво-Печерській Лаврі.

Детальніше...

Єпископ Діонісій разом із духовенством єпархії вшанували пам’ять жертв політичних репресій

Єпископ Діонісій разом із духовенством єпархії вшанували пам’ять жертв політичних репресій17 травня 2020 року, у День пам’яті жертв політичних репресій, секретар Бориспільської єпархії єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій звершив заупокійну літію на території Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили».

Детальніше...

Питання віри, а не теми «на злобу дня» є стрижнем життя — прот. Олександр Клименко в Неділю про самарянку

Питання віри, а не теми «на злобу дня» є стрижнем життя — прот. Олександр Клименко в Неділю про самарянкуКлірик Бориспільської єпархії протоієрей Олександр Клименко бере участь у медіапроєкті інформаційно-просвітницького відділу УПЦ. Пропонуємо Вашій увазі випуск, присвячений Неділі про самарянку.

Детальніше...

День пам'яті преподобного Феодосія Печерського

День пам'яті преподобного Феодосія Печерського16 травня 2020 року, в день пам'яті преподобного Феодосія Печерського, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в домовому храмі резиденції Предстоятеля УПЦ в Києво-Печерській Лаврі.

Детальніше...

Сторінка 1 із 314

May 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні новини