Храм святого мученика Димитрія Солунського

вул. Красовського, 16-а

Сайт храму: http://dimitrsolun.church.ua

Історія храму

Храм святого мученика Димитрія СолунськогоПрихід заснований у 1997 році по благословінню Блаженнішого Володимира митрополита Київського і Всієї України.

Перша слуба відбулася у травні 1997 року в арендованому приміщенні заводу "Торгмаш".

У 2001 р. виділено ділянку під будівництво храму.

8 листопада 2003 р.  закладений камінь і встановлений хрест на місті будівництва, була освячена земля благочинним протоієреєм Олександром Левчуком по благословінню Блаженнішого Володимира митрополита Київського і Всієї України.

У 2005 р. залито фундамент храму і розпочались роботи по будівництву церковного приміщення недільної школи.

У 2010 р. побудовано приміщення недільної школи, де активно ведуться внутрішні роботи.

9 лютого 2012 р. преосвященнійший Феодосій єпископ броварський здійснив мале освячення домового храму і провів першу Божествену Літургію.

На даний час регулярно здійснюються Богослужіння, а також паралельно ведуться роботи по монтажу отоплення, води і каналізації будівлі.

При храмі працюють бібліотека та недільна школа для дітей.

Почалося будівництво нової церкви первоверховних апостолів. Вона Він зводився, завдяки пожертвуванням, і виконаний в стилі українського бароко. Вже у 2003 році митрополит Володимир освятив дзвони та через рік – хрести храму.

Святині храму

Ікона св. вмч. Димитрія Солунського з частинкою мощей.