Храм святої великомучениці Параскеви села Литвинівка

Храм святої великомучениці Параскеви села ЛитвинівкаНастоятель: прот. Ігор Образ

Адреса храму:
Київська обл., Вишгородський р-н,
с.Литвинівка
вул. Лесі Українки, 81
тел. 0-97-102-98-82

Про парафію

Храм святої великомучениці Параскеви села Литвинівка

Проїзд: ми знаходимось від Києва на відстані 36км. До нас їхати з Києва, площі Шевченка  до с. Демидів , повороту на Литвинівку, а можна через Димер . Автомобілем їхати  30хв., автобусом з автостанції «Полісся»  60хв.
Розклад руху автобусів:  09.50 –  Київ - Лісовичі, або через смт. Димер.

Розклад богослужінь: щосуботи о 16.00 (Вечірня) та щонеділі  - Божественна Літургія о 08.00, також напередодні великих церковних свят.

Храм святої великомучениці Параскеви села ЛитвинівкаХрамове свято 10 листопада (н.с.) – Святої  мучениці Параскеви Пятниці.

Статистичні дані: регулярно відвідують богослужіння 25 чоловік, серед яких активних членів общини 10 парафіян.

Настоятель храму: прот. Ігор  Образ народився 17 жовтня 1980р. в с. Верхня Яблунька Турківського р-н Львівської обл.
Освіта: Київська Духовна Семінарія (2005р.). Сан священника прийняв в 2006р.
Настоятель храму св. мц. Параскеви у с. Литвинівка з 2006р.