Інтерв`ю

Митрополит Антоній — про те, як на дії Фанара реагують церковні люди та у Помісних Церквах

Митрополит Антоній — про те, як на дії Фанара реагують церковні люди та у Помісних ЦерквахКеруючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільский і Броварський Антоній розповів в інтерв’ю РБК-Україна про настрої серед духовенства та вірян УПЦ у зв’язку з останніми церковними подіями, ймовірну реакцію з боку інших Помісних Церков у разі наданням Константинополем томосу українським розкольникам, а також про те, що владою готується низка дій проти УПЦ — прийняття антицерковних законів та провокацій щодо головних православних святинь України та про те, що віряни УПЦ будуть відстоювати свої права всіма законними способами.

Детальніше...

Митрополит Антоній: Вселенський Патріархат робить багато помилок — і це завдає нам болю

Митрополит Антоній: Вселенський Патріархат робить багато помилок — і це завдає нам болю

Інформаційно-просвітницький відділ Української Православної Церкви публікує в перекладі з грецької мови інтерв’ю митрополита Бориспільського та Броварського Антонія грецькому агентству церковних новин «Ромфея», яке було опубліковано 12 вересня 2018 року.

Детальніше...

Митрополит Антоній: Церква не підтримує рух ЛГБТ, тому що це відкрите пропагування гріховного способу життя

Митрополит Антоній: Церква не підтримує рух ЛГБТ, тому що це відкрите пропагування гріховного способу життяПро те, як УПЦ ставиться до закликів до насильства під час так званого «Маршу рівності» та що таке насправді «рівність» і «рівноправ’я» — Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній для Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ.

Детальніше...

Митрополит Антоній розповів про подарунки засновника Руської Палестини для Київської Духовної Академії

Митрополит Антоній розповів про подарунки засновника Руської Палестини для Київської Духовної АкадеміїРектор Київських духовних шкіл митрополит Антоній (Паканич) назвав подарунки багаторічного начальника Руської духовної місії в Єрусалимі архімандрита Антоніна (Капустіна), які були передані видатним церковним діячем у Київську духовну академію (КДА) у кінці XIX cт.

Детальніше...

В УПЦ зазначають, що УПЦ КП, бажаючи об'єднатися в одну Церкву, систематично і агресивно нападають

В УПЦ зазначають, що УПЦ КП, бажаючи об'єднатися в одну Церкву, систематично і агресивно нападаютьВ Українській Православній Церкві звертають увагу на дії УПЦ Київського Патріархату, її офіційних і неофіційних осіб, а саме на той факт, що "незважаючи на заяви про бажання об'єднатися з УПЦ в одну Церкву, УПЦ КП систематично і агресивно нападають".

Детальніше...

Керуючий справами УПЦ: Релігійний розкол в Україні - проблема для всього Світового Православ'я

Керуючий справами УПЦ: Релігійний розкол в Україні - проблема для всього Світового Православ'яОстаннім часом можливість створення Єдиної Помісної церкви в Україні у розумінні одних експертів – є цілком реальною, інші говорять про те, що міжконфесійні стосунки у нашій країні сьогодні далекі від ідеальних, і навіть трапляються факти, які відсувають ідею єдності Православ’я в Україні до меж далекої нездійсненної мрії. Чому існують такі полярні думки в українському суспільстві, що відбувається сьогодні у законотворчій сфері,  якими насправді є взаємовідносини між Церквами в Україні і якою бачать нашу ситуацію за кордоном, зокрема – які погляди на вирішення українського церковного розколу у Світовому Православ’ї?
На ці та інші питання Центру інформації Української Православної Церкви  відповів керуючий справами УПЦ митрополит Антоній (Паканич).

Детальніше...

О вреде и пользе существующих традиций – митрополит Антоний (Паканич)

О вреде и пользе существующих традиций – митрополит Антоний (Паканич)Когда человек видит лишь внешние атрибуты праздника, не понимая его духовного значения, впадает в суеверия

Детальніше...

Митрополит Антоний (Паканич): Патриотизм не может быть поводом для ненависти

Митрополит Антоний (Паканич): Патриотизм не может быть поводом для ненавистиВ преддверии празднования Дня Крещения Руси мы поговорили с управляющим делами Украинской Православной Церкви митрополитом Антонием (Паканичем) – о праздниках, буднях и реалиях жизни православных в Украине.

Детальніше...

Основные законы и правила поведения христианина: что человек может делать, а чего нельзя

Основные законы и правила поведения христианина: что человек может делать, а чего нельзяКак не превратить законы и правила в тяжелую и бессмысленную ношу, которая тянет человека на дно, рассказывает митрополит Антоний (Паканич).

Детальніше...

Покров Пресвятой Богородицы: об особом смысле праздника, свадебном сезоне, наиболее значимых традициях

Покров Пресвятой Богородицы: об особом смысле праздника, свадебном сезоне, наиболее значимых традицияхМитрополит Антоний (Паканич) о том, как по-нашему, по-православному, встретить праздник Покрова Пресвятой Богородицы.

Детальніше...

Крест и крестное знамение: как использовать без заблуждений и суеверий

Крест и крестное знамение: как использовать без заблуждений и суеверийПочему крест сопутствует человеку всю жизнь? И от чего никак нельзя откреститься, разъясняет митрополит Антоний (Паканич).

Детальніше...

Духовная мудрость: о грехе и святости, о чуде, и о жизне по формуле четырех "п" - Митрополит Антоний

Духовная мудрость: о грехе и святости, о чуде, и о жизне по формуле четырех Управляющий делами Украинской Православной Церкви, ректор Киевской духовной академии и семинарии митрополит Антоний (Паканич) сегодня отмечает день рождения.
Предлагаем ко вниманию высказывания и наставления владыки, а также публикуем подборку необычных фотографий, которые рассказывают о служении управляющего делами УПЦ. 

Детальніше...

Митрополит Антоній (Паканич): Подвиг святих Бориса і Гліба - шлях до миру відкритий 1000 років тому

Митрополит Антоній (Паканич): Подвиг святих Бориса і Гліба - шлях до миру відкритий 1000 років томуМученицька смерть святих князів страстотерпців Бориса і Гліба, яку брати прийняли 1000 років тому, відкриває сьогодні нам шлях до примирення і порозуміння.

Детальніше...

Керуючий справами УПЦ підбив підсумки Всеукраїнської хресної ходи миру

Керуючий справами УПЦ підбив підсумки Всеукраїнської хресної ходи мируВсеукраїнська хресна хода, незважаючи на спроби провокацій та протидію окремих сил, мирно завершилася в Києво-Печерській лаврі. Про це під час брифінгу заявив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Антоній (Паканич), повідомляє Центр інформації УПЦ.

Детальніше...

Об истинной цели Крестного хода – митрополит Антоний (Паканич)

Об истинной цели Крестного хода – митрополит Антоний (Паканич)После заседания Священного Синода 21 июля с.г. Управляющий делами УПЦ митрополит Антоний провел пресс-конференцию, на которой вкратце рассказал  о повестке дня синодального совещания.

Детальніше...

Сторінка 1 із 8