Інтерв`ю

Керуючий справами УПЦ: Розв’язання та недопущення конфліктів на релігійному ґрунті – питання громадської безпеки

Керуючий справами УПЦ: Розв’язання та недопущення конфліктів на релігійному ґрунті – питання громадської безпекиУ спадщину новій владі від колишнього Президента П. Порошенка дісталася його політика, націлена на знищення найбільшої православної конфесії України та ряд конфліктних питань, які потребують розв’язання. Це показали, зокрема, ситуація з підпалами храмів та монастирів, жорстоке побиття прихильниками «ПЦУ» віруючих у с. Задубрівка на Буковині. Все це — питання громадської безпеки, сказав керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній в ефірі телеканалу КРТ (1:10:33 на відео), передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Детальніше...

Митрополит Антоній: Наша Церква постійно на зв’язку з поліцією щодо розслідувань підпалів

Митрополит Антоній: Наша Церква постійно на зв’язку з поліцією щодо розслідувань підпалівКеруючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній в ефірі телеканалу «112», розповів про два основних виклики, з якими зіштовхнулася Церква за останній період та розповів про комунікації з правоохоронцями з приводу останніх підпалів, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Детальніше...

Митрополит Антоній (Паканич) про новостворену «церкву»: «Титанік» побудований і вирушає в дорогу

Митрополит Антоній (Паканич) про новостворену «церкву»: «Титанік» побудований і вирушає в дорогуПро ознаки істинної Церкви, гоніння на християн, церковне рейдерство та новостворену «церкву» – митрополит Антоній (Паканич).

Детальніше...

Митрополит Антоній розповів ситуацію, про яка склалася в Україні щодо антиканонічних дій Константинополя

Митрополит Антоній розповів ситуацію, про яка склалася в Україні щодо антиканонічних дій КонстантинополяКеруючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній дав інтерв’ю грецькому агентству церковних новин «Ромфея», переклад українською якого публікує Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Детальніше...

Як поводитимуться ченці, монастирі, так і ви поводьтеся — Митрополит Антоній православним українцям

Як поводитимуться ченці, монастирі, так і ви поводьтеся — Митрополит Антоній православним українцямКеруючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній розповів, як реагувати на випробування православним вірянам сьогодні. Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ публікує інтерв’ю владики порталу «Приходи».

Детальніше...

Велика бесіда з керуючим справами УПЦ про найскладніші церковні проблеми сьогодення (рос) (відео)

Велика бесіда з керуючим справами УПЦ про найскладніші церковні проблеми сьогодення (рос) (відео)О Томосе и отношениях с Константинополем, о личности Вселенского Патриарха Варфоломея и попранных канонах, о церковной политике властей, отчуждении народа и о том, как верующие и Церковь готовы и будут защищать свои права и святыни — большая беседа о самых сложных проблемах украинского и мирового Православия с Управляющим делами Украинской Православной Церкви митрополитом Бориспольским и Броварским Антонием.

Детальніше...

Митрополит Антоній: «Томос — питання не церковне, це питання геополітики» (рос.)

Митрополит Антоній: «Томос — питання не церковне, це питання геополітики» (рос.)Ситуация вокруг вопроса о предоставлении Вселенским Патриархатом автокефалии Украине накаляется с каждым днем. Вчера Синод Украинской Православной церкви принял обращение с требованием отозвать экзархов, присланных Вселенским Патриархом в Украину. В свою очередь, это заявление вызвало резкую реакцию украинских властей, а скандальный сайт Миротворец занес Предстоятеля УПЦ в свою базу.

Детальніше...

Митрополит Антоній — про те, як на дії Фанара реагують церковні люди та у Помісних Церквах

Митрополит Антоній — про те, як на дії Фанара реагують церковні люди та у Помісних ЦерквахКеруючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільский і Броварський Антоній розповів в інтерв’ю РБК-Україна про настрої серед духовенства та вірян УПЦ у зв’язку з останніми церковними подіями, ймовірну реакцію з боку інших Помісних Церков у разі наданням Константинополем томосу українським розкольникам, а також про те, що владою готується низка дій проти УПЦ — прийняття антицерковних законів та провокацій щодо головних православних святинь України та про те, що віряни УПЦ будуть відстоювати свої права всіма законними способами.

Детальніше...

Митрополит Антоній: Вселенський Патріархат робить багато помилок — і це завдає нам болю

Митрополит Антоній: Вселенський Патріархат робить багато помилок — і це завдає нам болю

Інформаційно-просвітницький відділ Української Православної Церкви публікує в перекладі з грецької мови інтерв’ю митрополита Бориспільського та Броварського Антонія грецькому агентству церковних новин «Ромфея», яке було опубліковано 12 вересня 2018 року.

Детальніше...

Митрополит Антоній: Церква не підтримує рух ЛГБТ, тому що це відкрите пропагування гріховного способу життя

Митрополит Антоній: Церква не підтримує рух ЛГБТ, тому що це відкрите пропагування гріховного способу життяПро те, як УПЦ ставиться до закликів до насильства під час так званого «Маршу рівності» та що таке насправді «рівність» і «рівноправ’я» — Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній для Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ.

Детальніше...

Митрополит Антоній розповів про подарунки засновника Руської Палестини для Київської Духовної Академії

Митрополит Антоній розповів про подарунки засновника Руської Палестини для Київської Духовної АкадеміїРектор Київських духовних шкіл митрополит Антоній (Паканич) назвав подарунки багаторічного начальника Руської духовної місії в Єрусалимі архімандрита Антоніна (Капустіна), які були передані видатним церковним діячем у Київську духовну академію (КДА) у кінці XIX cт.

Детальніше...

В УПЦ зазначають, що УПЦ КП, бажаючи об'єднатися в одну Церкву, систематично і агресивно нападають

В УПЦ зазначають, що УПЦ КП, бажаючи об'єднатися в одну Церкву, систематично і агресивно нападаютьВ Українській Православній Церкві звертають увагу на дії УПЦ Київського Патріархату, її офіційних і неофіційних осіб, а саме на той факт, що "незважаючи на заяви про бажання об'єднатися з УПЦ в одну Церкву, УПЦ КП систематично і агресивно нападають".

Детальніше...

Керуючий справами УПЦ: Релігійний розкол в Україні - проблема для всього Світового Православ'я

Керуючий справами УПЦ: Релігійний розкол в Україні - проблема для всього Світового Православ'яОстаннім часом можливість створення Єдиної Помісної церкви в Україні у розумінні одних експертів – є цілком реальною, інші говорять про те, що міжконфесійні стосунки у нашій країні сьогодні далекі від ідеальних, і навіть трапляються факти, які відсувають ідею єдності Православ’я в Україні до меж далекої нездійсненної мрії. Чому існують такі полярні думки в українському суспільстві, що відбувається сьогодні у законотворчій сфері,  якими насправді є взаємовідносини між Церквами в Україні і якою бачать нашу ситуацію за кордоном, зокрема – які погляди на вирішення українського церковного розколу у Світовому Православ’ї?
На ці та інші питання Центру інформації Української Православної Церкви  відповів керуючий справами УПЦ митрополит Антоній (Паканич).

Детальніше...

О вреде и пользе существующих традиций – митрополит Антоний (Паканич)

О вреде и пользе существующих традиций – митрополит Антоний (Паканич)Когда человек видит лишь внешние атрибуты праздника, не понимая его духовного значения, впадает в суеверия

Детальніше...

Митрополит Антоний (Паканич): Патриотизм не может быть поводом для ненависти

Митрополит Антоний (Паканич): Патриотизм не может быть поводом для ненавистиВ преддверии празднования Дня Крещения Руси мы поговорили с управляющим делами Украинской Православной Церкви митрополитом Антонием (Паканичем) – о праздниках, буднях и реалиях жизни православных в Украине.

Детальніше...

Сторінка 1 із 8