Храм святих Косьми та Даміана селища Димер

м.Димер, вул. Дніпровська, 1

тел. 0-96-776-09-91

Про парафію

Храм святих Косьми та Даміана селища ДимерПроїзд: ми знаходимось від Києва на відстані 30км. Автомобілем до нас їхати з Києва, площі Шевченка 25хв., на рейсовому автобусі 45хв. у Іванковському напрямку. Назва маршутного - таксі Київ – Димер відправляється, що 20хв. з автостанції «Полісся».

Розклад богослужінь: щосуботи, а також,  напередодні  великих церковних свят о  17.00 (Вечірня)  та щонеділі – Божественна Літургія о 08.30.

Храмове свято 14 липня (н.с.) – Святих мучеників і безсрібників Косьми та Даміана Римських.

Статистичні дані: регулярно відвідують богослужіння 20 чоловік, серед яких активних членів общини 10 парафіян.

Настоятель храму: протоієрей Іоанн Образ  народився 20 січня 1973р. в с. Верхня Яблунька Турківського р-н  Львівської обл.
Освіта:  Київська Духовна Семінарія (2002р.) та Духовна Академія (2008р.). Сан священника прийняв в 2000р. Служив в храмі св. Параскеви с. Литвинівка Вишгородського  р-н.  (2000- 2006р.) Настоятель храму св. мучч. Косьми та Даміана Римських в смт. Димер з 2006р.

Будівництво нового храму

Храм святих Косьми та Даміана селища Димер