Храм на честь Вознесіння Господнього с. Бобрик

Храм на честь Вознесіння Господнього с. БобрикНастоятель: архім. Іоанн (Шевченко)

Адреса храму:
Київська обл.,
Броварський р-н,
с. Бобрик, вул. Щорса, 18-а

Історія храму

Перший храм був спалений в 1967 році.

Храм на честь Вознесіння Господнього с. БобрикПочаток відродження святині датується 1994 роком. Напередодні свята Вознесіння Господнього було розпочато будівництво, і вже через чотири роки, 19 листопада 1998 головний престол храму освятив Блаженніший Митрополит Володимир. До того часу церква ще була не розписана, в ній не було іконостасу. За ті майже десять років, що минули з того часу, головний боковий вівтар храму був повністю розписаний, був встановлений іконостас, були проведені оздоблювальні роботи - храм був приведений до того стану, в якому знаходиться зараз.

2 лютого 2008 єпископ Переяслав-Хмельницький освятив приділ на честь святителя Феодосія Черніговского. Його ще називають теплим, тому що тут відбуваються богослужіння в зимовий період. У майбутньому планується зведення третього приділу на честь ікони Божої Матері «Знайдення загиблих».

У храмі знаходяться частинки мощей святителя Феодосія Чернігівського, якого жителі селища Бобрик вважають небесним покровителем не тільки храму, а й усього населеного пункту.