Храм святого апостола Іоанна Богослова м. Бровари

Храм святого апостола Іоанна Богослова м. БровариНастоятель: протоієрей Іоанн Мисів

Другий священик:  протоієрей Олексій Лобко

Адреса храму:
Київська обл.,
м. Бровари,
вул. Черняховского, 38

Сайт храму: http://ioann-bogoslov.kiev.ua

Історія і сучасний стан храму

Історія і сучасний стан храмуВ 1999р. протоієрей Іоанн Мисів заснував релігійну громаду парафії святого Апостола Іоанна Богослова в м. Бровари.

9 жовтня 2003р. архієпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном, вікарієм Київської митрополії, було освячено каплицю на честь св. Апостола Іоанна Богослова.

16.02 2006р. з благословення Його Блаженства Митрополита Володимира розпочато будівництво майбутнього храму.

21.05.2006р. благочинним Броварського району протоієреєм Олександром у співслужінні священства району, було закладено капсулу та наріжний камінь нового храму.

9 жовтня 2006р. Престольне свято, відслужено першу Божественну Літургію.

12.11. 2006р. Його Блаженством Блаженнішим Володимиром Митрополитом Київським і всієї України було освячено новозбудований храм.

В 2009 р. завершено будівництво нижнього храму на честь святителя Миколая Чудотворця.

При храмі діє недільна школа. Заняття проводяться кожної неділі в 15:00 год.

Храмові свята: 9 жовтня та 22 травня.

Як дістатисятися. Їхати від ст..м. Лісова маршрутним таксі № 404 до зупинки «Термінал»

Настоятель храму протоієрей Іоанн МисівНастоятель храму протоієрей Іоанн Мисів народився 29.04.1963 р. в с. Корчин, Сколівського р-ну, Львівської обл..

В 1978р. Після закінчення середньої школи поступив до Самбірського культурно-освітнього училища, закінчивши яке, отримав професію керівника духового оркестру - директор будинку культури.

З 1981 по 1983 рік проходив військову службу в Радянській армії.

З 1983 по 1989 рік працював в Трускавецькому палаці культури.

В 1989р. поступив до Київської Духовної Семінарії.

27.09.1992р. на свято Воздвиження Чесного и Животворящого Хреста Господнього, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці в м. Черкаси, єпископом Черкаським і Канівським Софроніємвисвячений в сан диякона, а 4 жовтня того ж року -в сан священика.

10.10.1992 року єпископом Черкаським і Канівським Софронієм, призначений до штату Свято-Миколаївського собору м. Умань.

В 1994р. наказом Блаженійшого Володимира, Митрополита Київського и всієї України призначений настоятелем храму св. Архистратига Михаїла с. Красилівка Броварського р-ну Київської обл.

1997-2001 рр. - Київська Духовна Академія.

В 1999р. - призначений до штату храму Різдва Христового, що на масиві Березняки м. Києва. Паралельно в цьому ж році, заснував релігійну громаду парафії святого Апостола Іоанна Богослова в м. Бровари.

В 2003 році Наказом Блаженійшого Володимира, Митрополита Київського и всієї України призначений настоятелем храму парафії святого Апостола Іоанна Богослова м. Бровари, в якому служу в даний час.

Остання нагорода – право служіння з відчиненими Царськими Вратами.

День тезоімеництва- 20 січня.

Храм святого апостола Іоанна Богослова м. БровариХрам святого апостола Іоанна Богослова м. Бровари

Храм святого апостола Іоанна Богослова м. Бровари

ВІДЕО ПРО ХРАМ