Храм на честь Воздвиження Господнього с. Головурів

Храм на честь Воздвиження Господнього с. ГоловурівНастоятель: ієр. Олександр Неклеса

Адреса: Київська обл., Бориспільський район, с. Головурів, вул. Шевченко, 15-а

Історія храму

Храм Успіння Пресвятої Богородиці с. Головурів розташований в 25 км. від м. Бориспіль.

Заснований храм у 1997 р. До цього мешканці с. Головурів ходили в храм с. Вороньків, що знаходиться за 8км. від с. Головурів. Всі треби відправляв тутешній настоятель о. Леонід Антоненко. За його ж благословення вирішили будувати свій храм. Для цього викупили залізне приміщення – заготпункт, як могли облаштували. З'їздили в Митрополію, попросили, щоб до нас направили священика, і з Божою допомогою, почалися Богослужіння. Взимку в численні щілини замітав сніг. І тому навесні пішли на поклін до дирекції колишнього племзаводу просити допомоги. Вони нам виділили старий розвалений пташник і так як грошей на купівлю нової цегли не вистачало, ми почали його розбирати, обчищати цеглу. Потім обклали ними будинок, утеплили. Поступово придбали ікони і все необхідне для нормального функціонування храму.

Храм на честь Воздвиження Господнього с. Головурів